Songül Karlı Müge Anlı’ya çıkacağı tarihi açıkladı! 20 milyon TL dolandırılmıştı...

Eski eşi Metin Yüncü tarafından 20 milyon TL dolandırıldığını iddia eden ünlü sunucu Songül Karlı, Müge Anlı'nın programına çıkıp adalet arayacağını açıklamıştı. Songül Karlı yaptığı paylaşımla, Müge Anlı ile görüştüğünü ve 3 hafta sonra Müge Anlı'nın canlı yayın konuğu olacağını belirtti.

Yayınlanma Tarihi: 01.08.2020 17:31
Değiştirme Tarihi: 01.08.2020 17:31
Songül Karlı Müge Anlı’ya çıkacağı tarihi açıkladı! 20 milyon TL dolandırılmıştı...

Ünlü sunucu eski eşi Metin Yüncü tarafından 20 milyon TL dolandırıldığını iddia ederek Müge Anlı'nın programına çıkacağını açıklamıştı. Yaptığı açıklamaların ardından Müge Anlı'yla görüştüğünü belirten Songül Karlı, yayına çıkacağı tarihi sosyal medyadan duyurdu.

SOSYAL MEDYADAN DUYURDU

Karlı, "1,5 saat önce Müge ile konuştuk. Sağ olsun arkadaşım. Kendisi şu an tatile girdi ancak 3 hafta sonra programına katılacağım" ifadelerini kullandı.

Bu kadar paranın hesabını vermeliler diyen Songül Karlı sözlerini “En azından benim gibi dolandırılan insanların olduğunu düşünüyorum. Çünkü benim bildiğim eski 2 tane eşi var zaten. Bunun sonu ne olur? En kötü nitelikli dolandırıcılıktan hapse girmiş olduğunuzu görürüm. Çünkü sizin yaptığınız bir çocuğun doğumunda takılan altınlarına kadar çalıp, kadının her şeyini kullanıp, bunu ailecek yapıp. Bunun içerisine herkes dahil. En azından tek taraflı konuşmamış oluruz. Ben hepsinin listesini vereceğim. Onlar da ya orada gelip konuşacak ya da telefonla bağlanacak” ifadelerini kullandı.