Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
'Son kaleye teslim etmeyin'

"Son kaleye teslim etmeyin"

Hedef 1 Milyon Üye” projesi kapsamında Edirne'deki tanıtım gecesinde konuşan Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, “Bu kulübe sahip çıkın.

24.01.2015 03:52

Aziz Yıldırım için şu günlerde varsa yoksa, “Hedef 1 Milyon Üye” projesi. Bu doğrultuda Türkiye’nin dört bir yanını dolaşan Yıldırım, dün de Edirne’deydi. Ticaret ve Sanayi Odası’nda düzenlenen tanıtım gecesinde bir konuşma yapan Fenerbahçe Başkanı, bugüne dek yaşananların, projenin haklılığını ortaya koyduğunu ifade ederek, şunları söyledi: “Daha önce de söylüyorduk ancak bu kadar açık ve net söylemiyorduk. Son kale Fenerbahçe. Memleket elden gidiyor, tapeler hikaye dediğimiz zaman 14 Şubat 2012 idi. Türkiye bir karanlığa doğru gidiyordu. Bu karanlık da devletin rejimiyle oynamak üzere kurumlar içerisindeki kavgalardı. Bugün Türkiye çok büyük bir badire atlatmıştır, eğer aydınlığa çıkarsa. Aydınlığa çıkmazsa, kimse söyleyemiyor ben söyleyeyim, Türkiye’yi karanlık günler bekliyor.

Atatürk Cumhuriyeti’nde olmazTek kavga Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin kavgası olmalı. Şahıs, kişi, kurum, cemaat, kimsenin kavgası olamaz. Mustafa Kemal Atatürk’ün Cumhuriyeti’nde böyle bir şey olamaz, olmamalıdır. Biz Fenerbahçeliler; cumhuriyetçiyiz, Atatürkçüyüz ve laikiz. 1 milyon üye son kale. Fenerbahçe’nin, Türkiye Cumhuriyeti yaşadığı sürece yaşaması için tamamen taraftarına, kendi sevdalılarına dönük bir operasyon yapılması gerekiyordu. Biz de bunu yapıyoruz. Türkiye’de hiçbir parti ya da kurum Fenerbahçe kadar demokratik değil. Tek isteğimiz Fenerbahçe’ye gönül verenlerin açmış olduğumuz projelere üye olmasıdır. Artık ben bir dönem daha başkanlık yapacağım ondan sonra yapmayacağım. Bunu da her yerde söylüyorum. Bu kulübe sahip çıkın. Bu son kaleyi kimseye teslim etmeyin. Kulübünüze muhakkak üye olun.”
Yorumlar | 0
üye profil