Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Son Dakikada Saha Karıştı

Son Dakikada Saha Karıştı

Trabzonspor'un UEFA Avrupa Ligi 3. Ön Eleme Turu'nda Dinamo Minsk ile oynadığı maçın son dakikalarında gergin anlar yaşandı.

02.08.2013 00:28

Trabzonspor'un UEFA Avrupa Ligi 3. Ön Eleme Turu'nda Dinamo Minsk ile oynadığı maçın son dakikalarında gergin anlar yaşandı.Karşılaşmanın uzatma dakikalarında Trabzonsporlu Gustavo Colman'ın ikili mücadele sırasında Aleksandr Danilov'e yaptığı müdahale sonrasında bir anda ortalık karıştı.

Haber ile ilgili metin girin!.  Dinamo Minsk'ten Aleksandr Danilov'un Colman'a tepkisiniki takım futbolcuları bir anda birbirine girdi. Karşılıklı itişmeler sırasında yardımcı hakem Andreas Witschnigg arada kaldı ve yere düştü. Lazar Veselinovic ise Trabzonsporlu Emre Güral'ı iterek yere düşürdü. İtişmelerin devam ettiği sırada Dinamo Minsk tribünlerinden sahaya yabancı maddeler atıldı. Haber ile ilgili metin girin!.  Dinamo Minsk ve Trabzonsporlu futbolcuların sakinleşmesinin ardından maçın Avusturyalı orta hakemi Rene Eisner, Lazar Veselinovic ve Colman'ı direk kırmızı kart gösterdi.
Yorumlar | 0
üye profil