SON DAKİKA | Özel hastane önünde can çekişen yaşlı adam hayatını kaybetti! Soruşturma başlatıldı

Son dakika haberine göre, Kocaeli'de yaşayan 60 yaşındaki Sebahattin Duru, rahatsızlanarak geldiği bir özel hastanenin kapısında fenalaşarak yere yığıldı. İddiaya göre, hastane kapısındaki görevliler, Duru'nun hastane içinde olmadığını ifade ederek ona müdahalede bulunmadı. Talihsiz adam, hastane önünde dakikalarca yardım bekledi. Vatandaşların 112'ye telefon ederek haber verdiği Sebahattin Duru, ekipler tarafından hastaneye kaldırılırken yaşamını yitirdi. Skandal olayla ilgili Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü tarafından soruşturma başlatıldı.

Yayınlanma Tarihi: 29.09.2020 13:05
Değiştirme Tarihi: 29.09.2020 13:05
SON DAKİKA | Özel hastane önünde can çekişen yaşlı adam hayatını kaybetti! Soruşturma başlatıldı

Skandal olay Kocaeli'nin Gebze ilçesi Güzeller Mahallesi Yeni Bağdat Caddesi’nde hizmet veren bir özel hastane önünde meydana geldi. İddiaya göre, 60 yaşındaki Sebahattin Duru, hastane önünde fenalaşarak yere yığıldı. Hastane görevlileri, 'Hastanenin içinde değil' diyerek yardım etmedi.

HAYATINI KAYBETTİ

Vatandaşlar daha sonra cep telefonları ile bir yandan o anları görüntülerken, diğer yandan da 112 Acil Yardım hattını arayarak yardım istedi. 60 yaşındaki Sebahattin Duru, 112 ekipleri tarafından hastaneye kaldırılırken yaşamını yitirdi. 

İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ SORUŞTURMA BAŞLATTI

Kocaeli’nin Gebze ilçesinde bir özel hastane önünde fenalaşarak yere yığılan vatandaş dakikalarca can çekişerek hayatını kaybetti. Personelinin ölen vatandaşa müdahale etmemesi ile tepkilere neden olan hastane ile ilgili Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü tarafından soruşturma başlatıldı.

Kaynak: İHA