Son dakika... Kadıköy metrosunda kadın yolcuyu bıçakla tehdit eden saldırgan yakalandı

Kadıköy metrosunda yaşanan olay sosyal medyada infial yarattı. Kadıköy Tavşantepe seferini gerçekleştiren metroda bir kişi, tartışma yaşadığı kadına bıçak çekerek çok ağır küfürler etti. Görüntüler, metrodaki bir yolcu tarafından saniye saniye kaydedilirken, o saldırganın yakalandığı ifade edildi. Konuyla ilgili açıklama ise İstanbul Emniyeti'nden yapıldı. 

Yayınlanma Tarihi: 25.11.2021 09:07
Değiştirme Tarihi: 25.11.2021 09:07

Kadıköy-Tavşantepe metrosunda akşam saatlerinde bir kadın ile erkek arasında bilinmeyen nedenle çıkan tartışmada, erkek elindeki bıçakla kadına saldırdı. O anlar cep telefonu kamerasına kaydedildi. Şüpheli E.Y., İstanbul'da yakalandı. E.Y.'nin 20 adet suç kaydı olduğu anlaşıldı.

Haber ile ilgili metin girin!.

İstanbul Emniyet'inden yapılan açıklamada şunlar kaydedildi: "24.11.2021 günü Kadıköy-Tavşantepe metro içerisinde bir erkek şahsın, bir kadın şahsı bıçakla tehdit ederek hakaretlerde bulunduğu görülmüştür. İstanbul Emniyet Müdürlüğü ekiplerince şahsı yakalamak için detaylı bir çalışma başlatılmıştır. Yapılan araştırmalarda, görüntüyü paylaşan şahsın mağdur şahıs olmadığı paylaşım yapan kişinin alıntı yaparak paylaştığı tespit edilmiştir. Çevrede yapılan çalışmalar sonucu görüntülerdeki şahsın E.Y.(32) olduğu tespit edilmiştir.” denildi.

Haber ile ilgili metin girin!.

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

Yaşanan olay başta Twitter olmak üzere çok sayıda sosyal medya platformunda on binlerce kez paylaşıldı. Olay,  #kadıköymetro hashtagi ile gündem oldu. Başta siyasi isimler olmak üzere 65 binden fazla paylaşım yapıldı. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Kaynak: İHA

İlgili Sayfalar: Playlist