Son dakika: Hatay Vali Yardımcısı Tolga Polat, annesi ve kardeşini öldürdü

Gelen son dakika haberine göre, Hatay Vali Yardımcısı Tolga Polat, Adana'da annesi ve kardeşini öldürdü. Cinayetin ardından Tolga Polat gözaltına alındı. Tartışmanın miras kavgası yüzünden yaşandığı öne sürüldü.

Yayınlanma Tarihi: 12.08.2020 09:26
Değiştirme Tarihi: 12.08.2020 09:28
Son dakika: Hatay Vali Yardımcısı Tolga Polat, annesi ve kardeşini öldürdü

Son dakika haberleri gelmeye devam ediyor. Hatay Vali Yardımcısı Tolga Polat, miras tartışması nedeniyle cinnet geçirmesi sonucu annesi ve kardeşini tabancayla öldürdü. Adana'da gerçekleşen olay sonrası polis ekipleri Tolga Polat'ı gözaltına aldı.

Şüpheli Tolga Polat, Adana Adli Tıp Biriminde sağlık kontrolünden geçirildikten sonra Emniyet Müdürlüğüne götürüldü. Olay sırasında evde olan şüphelinin babası Şeref Polat da görgü tanığı olarak emniyete götürüldü.

Ailenin yarın görülecek miraslık tarla davası öncesi konuşmak için bir araya geldiği, çıkan tartışmanın ardından cinayetin işlendiği iddia edildi.

Öte yandan, Adana Emniyet Müdürü Doğan İnci, olay yerinde incelemede bulundu. Cenazeler, incelemenin ardından otopsi için Adana Adli Tıp Kurumuna kaldırıldı. Bu sırada ölenlerin yakınları gözyaşı döktü.

Haber ile ilgili metin girin!.