Son dakika haberi... İş insanı Ömer Saçaklıoğlu yaşamını yitirdi!

Doğa Okulları'nın eski sahibi olan ünlü iş insanı Ömer Saçaklıoğlu hayatını kaybetti. Bir süredir kanser tedavisi gördüğü belirtilen Ömer Saçaklıoğlu, 62 yaşındaydı... Öte yandan Ömer Saçaklıoğlu 2016 yılında Doğa Koleji'ni satın almış ve geçtiğimiz yıl İTÜ tarafından kurulan vakfa devretmişti. Gündeme gelen bu haberlerin ardından Ömer Saçaklıoğlu kimdir? Kaç yaşında? Neden öldü? gibi soruların cevapları merak edildi. 

Yayınlanma Tarihi: 04.07.2020 14:11
Değiştirme Tarihi: 04.07.2020 14:11
Son dakika haberi... İş insanı Ömer Saçaklıoğlu yaşamını yitirdi!

Son dakika haberine göre, iş insanı Ömer Saçaklıoğlu hayatını kaybetti. Doğa Koleji'nin eski sahibi olan Ömer Saçaklıoğlu'nun  ölüm haberi sonrası neden öldüğü ve hayatıyla ilgili ayrıntılar ve bilgiler araştırılıyor. Peki Ömer Saçaklıoğlu kimdir? Neden öldü?

Doğa Koleji'nin eski sahibi olan Ömer Saçaklıoğlu'nun bir süredir kanser tedavisi gördüğü biliniyor. 1958 yılında Şanlıurfa'da doğan Ömer Saçaklıoğlu küçük yaşlardan itibaren ticaretin içinde yer aldı. Enerji ve tekstil sektörlerlerinde faaliyet gösteren Ömer Saçaklıoğlu daha sonralarda Göktürk ve Kemerburgaz gibi alanlarda konut sektörüne girdi. 

2016 yılında ise Doğa Koleji'ni satın alan Ömer Saçaklıoğlu geçtiğimiz yıl okulları İTÜ'ye ait vakfa satmıştı.