Son dakika haberi... ABD Büyükelçiliği'nden önemli açıklama

Son dakika haberine göre, ABD'nin Ankara Büyükelçiliği'nden flaş bir açıklama yapıldı. Büyükelçilik'ten yapılan açıklamaya göre terör saldırısı ihtimali nedeniyle vize hizmetlerinin askıya alındığı belirtildi. İnternet sitesinden yayımlanan mesajda, Ankara, İstanbul, Adana ve İzmir’deki ABD misyonlarının görevlerinin geçici olarak askıya alındığı belirtildi.

Yayınlanma Tarihi: 23.10.2020 16:50
Değiştirme Tarihi: 23.10.2020 16:50
Son dakika haberi... ABD Büyükelçiliği'nden önemli açıklama

ABD’nin Ankara Büyükelçiliği’nden yapılan bildiride, terör saldırısı ihtimali nedeniyle vize hizmetlerinin askıya alındığı belirtildi.

ABD Türkiye Büyükelçiliği'nin internet sitesinde yayımlanan mesajda, Ankara, İstanbul, Adana ve İzmir’deki ABD misyonlarının görevlerinin geçici olarak askıya alındığı belirtildi.

ABD Büyükelçiliği sözcülüğünden alınan bilgilere göre ise "ABD'nin Türkiye misyonu, güvenlik koşullarıyla ilgili süregelen değerlendirmelerimizin bir sonucu olarak bu bildirimi yayınladı. Türkiye’de yaşayan Amerikalıların güvenliğini sağlamada Türk hükümetinin desteğine ve Türkiye'deki Büyükelçiliğimizi ve Konsolosluklarımızı ziyaret eden Türk vatandaşlarına da minnettarız” denildi.