Son dakika haberi... 13 yaşındaki çocuğa mektup yazan 61 yaşındaki kırtasiyeci tutuklandı

Son dakika haberine göre Aydın'In Didim ilçesinde kırtasiye işleten 61 yaşındaki Erkan G., 13 yaşındaki kız çocuğuna aşk mektubu yazıp verdi. Erkan G., kız çocuğunun durumu ağlayarak ablasına anlatması üzerine 'çocuğa cinsel istismar' suçundan tutuklandı. 

Yayınlanma Tarihi: 22.10.2020 13:00
Değiştirme Tarihi: 22.10.2020 13:00
Son dakika haberi... 13 yaşındaki çocuğa mektup yazan 61 yaşındaki kırtasiyeci tutuklandı

Aydın'ın Didim ilçesine bağlı Efeler Mahallesi'nde okulun karşısında kırtasiye işleten 61 yaşındaki Erkan G., iddiaye göre geçtiğimiz salı 13 yaşındaki kız çocuğuna 'aşk' mektubu yazıp verdi. 

Durum karşısına şok yaşayan kız, ağlayarak ablasına anlattı. Mektupla polise giden abla, Erkan G.'den şikayetçi olurken, gözaltına alınan Erkan G., 'Çocuğa cinsel istismar' tutuklanarak cezaevine gönderildi. 

Yaşanan olay nedeniyle velirler de tedirgin olurken, Erkan G.'nin 'Bi'tanem' diyerek başladığı mektup da mide bulandırdı. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Erkan G. ‘Bi'tanem’ diyerek başladığı mektubunun bir bölümü şöyle:

“Artık daha fazla acı çekmek istemiyorum. Eğer bana sevgin bittiyse lütfen cevap yazma. Eğer bir cevap yazmazsan her şeyin bittiğini anlayacağım. Sana söz veriyorum bitanem göz göze bile gelmeyeceğiz. Yok, eğer hala seviyorsan o zaman bunu belli edecek gibi davran. Çünkü ben artık seni düşünmekten ve seni beklemekten yoruldum. Biraz zor ama bir gün büyür sevgiyi anlarsın. Daha söyleyecek o kadar çok sözüm var ki, daha sayfalar dolusu yazarım. Eğer sen 17-18 yaşlarında olsaydın. Seninle evlenmekten başka hiç bir şey düşünemezdim. Fakat ya ben çok erken geldim dünyaya ya da sen geç kaldın. Hadi kalbin anlamıyor beni gözlerinde mi görmüyor ne kadar zayıfladım her gün eriyorum. Tabii ki bu da senin umurunda değildir. Buna da teşekkürler.''