Son dakika... Giresun'de kaybolan 7 yaşındaki İkra Nur Tirsi'nin cansız bedenine ulaşıldı

6 yaşındaki kardeşi ve kuzeni ile oyun oynayan ve cumartesi günü kaybolan İkranur Tirsi'den kahreden haber geldi. 7 yaşındaki minik İkranur, cansız bedenine az önce ulaşıldı. 

Yayınlanma Tarihi: 30.06.2020 14:38
Değiştirme Tarihi: 30.06.2020 14:52
Son dakika... Giresun'de kaybolan 7 yaşındaki İkra Nur Tirsi'nin cansız bedenine ulaşıldı

Giresin Bulancak İcilli köyüne bağlı Kıran Mahallesi'nde cumartesi akşamı evinin yakınında bahçede kardeşi ve kuzeniyle oynarken büyükbaş hayvanlara bakmayan giden 7 yaşındaki İkra'dan o günden bu yana haber alınamıyordu.. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Nazlı ve Serdar Tirsi çiftinin çocuğu olan İkranur'un kaybolması üzerine aile çevrede arama yapıp sonuç alamayınca jandarmaya haber vermişti. 

İhbar üzerine köye gelen jandarma, Afad ve AKUT ekipler, kayıp İkra Nur'u bulmak için çalışma başlattı. 2 gün boyunca yürütülen arama çalışmaları sonucunda bir ize ulaşılamadı.

Kayıp İkra'yı bulma çalışmaları bugün de devam etti ve 50 kişilik Jandarma Özel Harekat ekibi de katıldı. Yaklaşık 150 kişiyle birlikte yaklaşık 170 hektarlık alanda tarama yürütüldü. Drone ile de havadan detaylı gözlemler yapan ekipler, kayıp İkranur'dan herhangi bir iz bulabilmek için yoğun çaba sarf etti. 

Arama çalışmalarında termal kameraların yanı sıra 3 iz takip köpeği ile 1 kadavra köpeği de kullanıldı. 

Giresun'un Bulancak ilçesinde kaybolan 7 yaşındaki İkra Nur Tirsi'nin cansız bedenine ulaşıldı. AKUT Giresun Temsilcisi Dr. Cengiz Cindemir sosyal medya hesabında, “Maalesef kızımız derede öldü bulundu” paylaşımı ile olayı duyurdu.