Son dakika... Bakırköy İncirli'de metrobüs yangını! İşte görüntüler

İstanbul'da metrobüste yangın paniği... İçinde yolcu bulunan ve İncirli durağından Merter'e doğru hareket halindeyken 11.10 sıralarında alev alan metrobüs, itfaiye ekiplerinin müdahalesi sonrası söndürüldü. 

Yayınlanma Tarihi: 25.08.2020 11:46
Değiştirme Tarihi: 25.08.2020 12:26

Bakırköy İncirli'de saat 11.10 sıralarında bir metrobüste yangın çıktı. Alev alev yandığı görülen metrobüse dair görüntüler sosyal medyada birçok kullanıcı tarafından paylaşıldı. Yolcuların apar topar tahliye edildiği yangına müdahale için itfaiye ekiplerinin sevk edildiği belirtildi. 

Haber ile ilgili metin girin!.

SÖNDÜRÜLDÜ

Yangın anında yolcular kendilerini panik içerisinde dışarı atarken, yangın anlarına dair görüntüler sosyal medyada birçok kullanıcı tarafından paylaşıldı. D-100 Ankara yönü bir süreliğine trafiğe kapatıldı, araçlar yan yola yönlendirildi. Yangın nedeniyle hem metrobüs seferlerinde hem de Kabataş-Bağcılar tramvay seferlerinde aksama yaşandı. Olayda ölen ya da yaralanan olmadı.

İncirli metrobüs istasyonunda yangın çıktı! Saat 11:10 sularında başlayan yangın büyük paniğe neden oldu. Yangının metrobüs köprüsüne de sıçradığı kaydedildi.