Son dakika: AFAD duyurdu! Malatya'da üst üste şiddetli depremler...

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) tarafından gelen son dakika bilgisine göre, Malatya'nın Pütürge ilçesinde 4.6 büyüklüğünde korkutan bir deprem meydana geldi. Meydana gelen deprem il ve çevre ilçelerde hissedildi. Saat 15:39'da yine merkez üssü Pütürge olan 4.2 büyüklüğünde bir deprem daha meydana geldi.

Yayınlanma Tarihi: 08.09.2020 16:01
Değiştirme Tarihi: 08.09.2020 16:01
Son dakika: AFAD duyurdu! Malatya'da üst üste şiddetli depremler...

Gelen son dakika haberine göre, AFAD, Malatya'da 4,6 büyüklüğünde deprem meydana geldiğini açıkladı. Merkez üssü Pütürge ilçesi olan depremin derinliği 15 kilometre olarak açıklandı. Saat 15:39'da yine merkez üssü Pütürge olan 4.2 büyüklüğünde bir deprem daha meydana geldi.

4.2 BÜYÜKLÜĞÜNDE BİR DEPREM DAHA

AFAD, saat 15:39'da merkez üssü yine Pütürge olan 4.2 büyüklüğünde bir deprem daha meydana geldiğini duyurdu.

AFAD: GELİŞMELERİ TAKİP EDİYORUZ

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı, Malatya'nın Pütürge ilçesinde meydana gelen 4.6 büyüklüğündeki depreme ilişkin Twitter'dan açıklama yaptı. Açıklamada, "Malatya'nın Pütürge ilçesinde saat 13.44'te 4,6 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Gelişmeleri takip ediyoruz" denildi.

BAKAN SOYLU'DAN İLK AÇIKLAMA

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, depremle ilgili ''Şu ana kadar olumsuz bir ihbar yok. Arama tarama ve tespit çalışmalar devam ediyor. Geçmiş olsun" dedi.

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı Deprem Dairesi Başkanlığı'ndan (AFAD) alınan bilgiye göre, saat 13.44'de merkez üssü Malatya'nın Pütürge ilçesi olan 4.6 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Yerin 15 kilometre derinliğinde meydana gelen ve çevre illerden de hissedilen kısa süreli depremde herhangi bir kayıp meydana gelmediği belirtildi.

Haber ile ilgili metin girin!.

SON DEPREMLER LİSTESİ