Şoke eden olay! Solaryum kabininde ceset bulundu!

Avustralya'da bir solaryum merkezinde şok eden bir olay yaşandı. Solaryum salonuna giden müşteri, kabinlerden birinde başka bir müşterinin cansız bedeni ile karşılaştı.

Yayınlanma Tarihi: 28.05.2021 10:04
Değiştirme Tarihi: 28.05.2021 10:08
Şoke eden olay! Solaryum kabininde ceset bulundu!

Avustralya'da meydana gelen olayda, bir solaryum salonuna giden müşteri, kabinlerden birinde başa bir müşterinin cansız bedenini buldu. Söz konusu kişi, 50 yaşındaki müşteriye ilk yardım uyguladı ancak başarılı olamadı. Yapılan otopsi sonucu talihsiz kadının, diğer müşteri onu bulmadan önce hayatını kaybettiği ortaya çıktı.

OLAY NASIL GERÇEKLEŞTİ? 

Polis raporlarına göre, müşteri 14.30'da solaryum salonuna girdi ve kabinlerden birisinin dolu olduğunu gördü. Saat 16.45'te söz konusu kabinin hala kapalı olduğunu fark eden müşteri bir şeylerin ters gittiğinden şüphelendi ve kabini açtı. Talihsiz kadın müşterinin müdahalesi ve olay yerine gelen sağlık ekiplerinin çabalarına rağmen kurtarılamadı. Kadının bulunmadan önce hayatını kaybettiği açıklandı. İlk rapora göre, kadının vücudunda bir saldırıya işaret eden herhangi bir ize rastlanmadı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.