Sokak ortasında çalışır vaziyetteki aracı görüp polise haber verdiler! İşte sonrasında yaşananlar

Son dakika haberine göre, Adana Seyhan'da sokak girişine çalışır vaziyette aracını park eden ve yanındaki silahla uyuya kalan 20 yaşındaki Mustafa K., herkesi paniğe sürükledi. Araç içinde baygın vaziyette yatan Mustafa K. polisin ve çevrediklerin seslenmelerine yanıt vermedi. Uyuşturucu etkisinde olduğu ifade edilen Mustafa K.,'yı polis ekipleri araç camını kırıp çıkararak hastaneye götürdü. 

Yayınlanma Tarihi: 19.10.2020 11:29
Değiştirme Tarihi: 19.10.2020 11:31
Sokak ortasında çalışır vaziyetteki aracı görüp polise haber verdiler! İşte sonrasında yaşananlar

Adana Seyhan'da sokak ortasında çalışır halde park edili bir aracı gören vatandaşlar, araç uzun süre hareket etmeyince merak edip yaklaştı. İçerisinde bir kişinin uyuduğunu, yan koltuğunda da tabanca olduğunu fark eden mahallelilerin durumu bildirmesi üzerine olay yerine çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Uyuşturucu madde etkisinde olduğu öne sürülen Mustafa K., mahallelinin ve polisin çağrısına tepki vermeyerek uyumaya devam etti. Cadde üzerinde güvenlik önlemi alan polis, levye ile otomobilin arka camını kırıp kapıyı açtı. Mustafa K., buna rağmen uyanmadı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Sedyeyle ambulansa alınan Mustafa K.,'nın esnemesi de dikkat çekti. Hastaneye kaldırılan gencin araçtan çıkarılma anı çevredikler tarafından film gibi seyredildi. 

‘BİR TÜRLÜ UYANMADI’

Mahalle sakini Ahmet Süren, sokaktan çıkamayan araçların kornaya basması üzerine dışarı çıktıklarını ve aracı fark ettiklerini belirterek, “Otomobilin içerisindeki baygın haldeydi. Cama vurduk ancak bir türlü uyandıramadık. Büyük bir ihtimalle uyuşturucu kullanmış. Elinde de silah vardı. Polisi aradık. Onlar da arka camı kırıp, çocuğu çıkardılar” diye konuştu.

Kaynak: DHA