Soğuk günlere sıcak bir mola

Soğuk günlere sıcak bir mola
Yayınlanma Tarihi: 05.03.2019 14:33 | Değiştirme Tarihi: 05.03.2019 14:33

Sahip olduğu doğal, tarihi ve kültürel değerlerle dünya ve Türkiye turizminin gözdesi olan Afyonkarahisar, termal kaynaklarıyla akla gelen ilk adreslerden. Kış mevsiminin en tercih edilen tatil konseptlerinden olan termal tatilini NG Afyon, misafirlerine keyifli şekilde yaşama fırsatı sunuyor.

Havaların soğumasıyla birlikte hem bedene hem ruha sağlık katacak termal tatil sezonu açıldı. NG Afyon'daki termal su, bedensel ve ruhen rahatlamanın yanı sıra, güzelliğinizi de unutmayarak cildi sıkılaştırarak, yenilenmesini sağlıyor.

Kapalı ve açık havuzlarında termal suyuna hiçbir katkı uygulanmadan, ısısını uygun şartlarda sunan NG Afyon, stresten uzaklaşmak ve bedenini dinlendirmek isteyenleri bekliyor.  Bu özel termal su ayrıca; romatizmal hastalıklar, kas iskelet sistemi rahatsızlıkları, cilt hastalıkları, sinir sistemi rahatsızlıkları, metabolizma ve hormonal dengesizliklerde önemli faydalar sağlıyor.  

Termal konseptini yüksek hizmet kalitesiyle bütünleştiren NG Afyon ayrıca; aşırı yorgunluk, bitkinlik ve tükenmişlik şikayetiyle gelen misafirlerine, zindelik, yenilenme, ruhsal ve fiziksel rahatlık sağlayan sıra dışı bir deneyim sunuyor.