Keskin bıçak Sneijder!

Sneijder, Türkiye'de bir içecek firmasının reklamında oynadıktan sonra işi büyüttü.

Yayınlanma Tarihi: 04.02.2015 03:12
Değiştirme Tarihi: 04.02.2015 03:12
Keskin bıçak Sneijder!

Galatasaray’ın yıldız futbolcusu Wesley Sneijder, artık bir bıçak firmasının üretimine adını veriyor. Sempatik oyuncu, Türkiye’de bir içecek firmasının reklamlarında rol almıştı. Bu kez Hollanda merkezli bir bıçak firması, ürettiği Sarı-Kırmızı renkteki bıçakları Wesley Sneijder markasıyla tanıttı ve üzerine yıldız futbolcunun imzasını yerleştirdi. Sneijder de bu bıçaklarla domates keserken çektirdiği fotoğrafı Instagram hesabına koydu. Fotoğrafın altına bir de not düşen tecrübeli futbolcu, “Sadece sahada değil, mutfakta da bir bıçak gibi keskin” ifadesine yer verdi. Taraftarlar da bu fotoğrafa yorum yaparken, “Aman Wesley bıçak kullanırken dikkat et, sen bize lazımsın” diye yazdılar.

Yenge de filmde oynuyor
Sneijder’in eşi Yolanthe Cabau da bir sinema filminde rol olarak Türkiye piyasasında beyaz perdeye doğrudan geçiş yaptı. Eğlence programlarına katılan, takı firmalarının yüzü olarak karşımıza çıkan çift, İstanbul’da geçirdikleri vakti nakte dönüştürmeye devam ediyor.

Ekstra idman ona yaramadı
Wesley Sneijder, Bursaspor maçı öncesi hafta boyunca uzaktan şut çalışması yapmıştı. Hocası Hamza Hamzaoğlu’nun, “Kaleyi gördüğün yerden vur” talimatı doğrultusunda birçok kez Bursa kalesini yoklayan tecrübeli futbolcu, çerçeveyi bulamayınca tepki çekmişti. Bu da, hafta içinde yapılan ekstra şut idmanlarının Sneijder’e pek de yaramadığını gösterdi.

Tacchinardi de gözüne kestirdi!
Cim Bom’un tecrübeli futbolcusu Sneijder’i transfer edemeyen Juventus’a tepkiler sürüyor. İtalyan devinin eski futbolcusu Tacchinardi, “Juventus oyun kurucu eksikliği çekiyor. Belki de Sneijder tam da takımın ihtiyacı olan oyuncuydu. Udinese maçında açıkça görüldü ki, takımda ekstra işler yapabilecek oyuncu sayısı çok az. Tercih hakkı ve transfer yetkisi bende olsaydı, mutlaka Sneijder transferini yapmış olurdum” diye konuştu.
İlgili Sayfalar: Playlist