Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Sneijder'in temsilcisi konuştu!

Sneijder'in temsilcisi konuştu!

Brezilya'da devam etmekte olan Dünya Kupası'nda sergilediği performansla bir kez daha dikkatleri üzerine çeken Wesley Sneijder, Galatasaray'da devam edecek.

19.06.2014 19:30

Brezilya'da devam etmekte olan Dünya Kupası'nda sergilediği performansla bir kez daha dikkatleri üzerine çeken Wesley Sneijder, Galatasaray'da devam edecek.Futbolcunun temsilcisi Guido Albers, "Şu anda Brezilya'dayım. Sneijder'in Manchester United'in gündeminde olduğuna dair iddia doğru değil" dedi.

Kesin olarak Galatasaray'da devam edecek Radyospor'da Özgür Sancar'ın sorularını yanıtlayan Albers, "Ne benim ne de Sneijder'in Manchester United'le kontağımız yok. İddialar asılsız. Sneijder, İstanbul'a bayılıyor. Ailesiyle İstanbul'da yaşamak onu çok mutlu ediyor. Ayrıca Galatasaray'da çok mutlu. Başkan Ünal Aysal'la mükemmel bir iletişime sahip. Kendisine çok saygı duyuyor. Ayırca ben Galatasaray'ın fantastik bir kulüp olduğunu düşünüyorum. Bizim transferle ilgili hiçbir girişimimiz yok. Hiç bir kulüple temas halinde değiliz. Sneijder'in uzun bir sözleşmesi var. Kesin olarak bu sezon Galatasaray'da devam edecek. United ve diğer kulüplerle ilgili söylemler dedikodudan ibaret gerçek değil" diye konuştu. Luis Van Gaal ve ManU Guido Albers, "Manchester United'in yeni teknik direktörü Luis van Gaal olacak, Sneijder'i de yeni takımına götürmek istiyor mu? Sneijder İstanbul'daki eşyalarını topladı mı?" şeklindeki soru üzerine ise, "Hayır, Van Gall'in bizimle böyle bir konuşması olmadı. Dünya Kupası bittikten sonra Sneijder'in adresi belli. İstanbul. İstanbul'a gelecek Galatasaray'la devam edecek" dedi. Yıldız oyuncunun  menajeri 'Galatasaray Şampiyonlar Ligi takımı ve Sneijder'de bu Şampiyonlar Ligi takımının lideri olmak istiyor ve bu arenada başarılı olmak onun için çok önemli' diyerek sözlerini noktaladı. (Radyospor)
Yorumlar | 0
üye profil