Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Ne dediği ortaya çıktı: 'Çok konuşma'

Ne dediği ortaya çıktı: 'Çok konuşma'

Derbinin devre arasında Bilic'in omuzuna elini atıp konuşması çok tepki çeken Felipe Melo'nun Hırvat hocaya neler söylediğini gün yüzüne çıkıyor.

06.01.2015 12:05

Derbinin devre arasında Bilic'in omuzuna elini atıp konuşması çok tepki çeken Felipe Melo'nun Hırvat hocaya neler söylediğini gün yüzüne çıkıyor.Beşiktaş ile Galatasaray arasındaki derbiye damgasını vuran olaylardan biri Felipe Melo ile Slaven Bilic arasında yaşanmıştı. Brezilyalı futbolcunun, elini hocanın omzuna atarak bir şeyler söylemesi, Bilic tarafından da itilerek karşılanması büyük tepki çekmişti. Herkes Melo'nun hocaya ne dediğini merak ederken, Bilic basın toplantısında, "Maçla alakası olmayan şeyler söyledi, aramızda kötü bir diyalog yoktu" ifadesini kullanmıştı. Ancak, Melo’nun Slaven Bilic'e tam olarak ne dediğini belli oldu. Sambacı’nın, ilk 45 dakikanın son düdüğü çaldıktan sonra Bilic’in yanına giderek, "Çok fazla itiraz ediyorsun, çok konuşuyorsun, hep ayaktasın ve sürekli hakemlere itiraz halindesin. Biz bile bu durumdan rahatsız oluyoruz, bunlara gerek yok" dediği ortaya çıktı. Hırvat teknik adam ise kameralara yansıdığı üzere Melo'yu itmiş ve "Sen ne karışıyorsun seni ilgilendirmez" cevabını vermişti.

'Korktuğum şey sakatlık değil'Felipe Melo, maçın ikinci yarısında sakatlanarak oyundan çıkmıştı. Brezilyalı futbolcu aslında, çıkmadan 10 dakika önce kenara çıkmak istediğini işaret etmişti. Sambacı, oyundan alındıktan sonra sağlık ekibine durumunu anlatırken, “Sakatlığımın ilerlemesinden korktuğumdan değil, kasığımdaki ağrı nedeniyle kritik bir pozisyonda rakibimi kovalayamazsam gol yeriz diye korkuyorum. Hem de böyle önemli bir gol atmışken bu durumda çok üzülürdüm, o yüzden çıkmak istedim yanlış anlamayın” diyerek adeta özür diledi.(Fanatik)
Yorumlar | 0
üye profil