Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Skibbe Süper Lig'e dönüyor!

Skibbe Süper Lig'e dönüyor!

Eskişehirspor'da Ertuğrul Sağlam'ın istifasının ardından Galatasaray'ın eski çalıştırıcısı Skibbe ile görüşüldüğü iddia edildi.

06.01.2015 12:18

Eskişehirspor'da Ertuğrul Sağlam'ın istifasının ardından Galatasaray'ın eski çalıştırıcısı Skibbe ile görüşüldüğü iddia edildi.Eskişehirspor’da Başkan Mesut Hoşcan’a ayrılmak istediğini ileten teknik direktör Ertuğrul Sağlam’ın istifası yapılan toplantının ardından kabul edildi. Ekonomik anlamda sıkıntılı bir süreçten geçen Kırmızı-Siyahlılar’ın yüksek para alan futbolculardan da indirim isteyeceği gelen haberler arasında. Ancak camiada şu anda konuşulan tek konu Sağlam’dan boşalan koltuğa kimin getirileceği. Sosyal medyada önplana çıkan isimler Önder Özen ve takımı daha önce de çalıştıran Skibbe. Ancak şimdilik her iki hocayla ilgili de bir girişim yok.

Para sorun değil!Es Es’in unutulmaz kaptanlarından Zafer Şahin’i takımın başına getirmek istiyor. Son haftalarda maçları tribünden izleyen Şahin de göreve hazır. Ertuğrul Sağlam, 1.5 milyon Euro’ya çalışıyordu. Şahin’in 500 bin TL gibi bir paraya imza atması gündemde. Bu konuda camianın nabzını yoklayacak olan Mesut Hoşcan’ın en kısa sürede kararını vermesi bekleniyor.(Fanatik)
Yorumlar | 0
üye profil