Yiğido’dan imza şov

Yayınlanma Tarihi: 24.07.2014 20:28
Değiştirme Tarihi: 24.07.2014 21:13

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Sivasspor, futbolcular Deniz Öksüz, Berk Neziroğluları, Macauley Chrisantus, Batuhan Karadeniz, Serdar Özkan, Musa Sinan Yılmazer ve Pekin Köşnek ile sözleşme imzaladı.

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Sivasspor, futbolcular Deniz Öksüz, Berk Neziroğluları, Macauley Chrisantus, Batuhan Karadeniz, Serdar Özkan, Musa Sinan Yılmazer ve Pekin Köşnek ile sözleşme imzaladı.Kırmızı-beyazlı ekip yeni sezon öncesi kadrosuna katığı futbolculara kulüp tesislerinde imza töreni düzenledi. İmza töreninde konuşan kulüp başkanı Mecnun Otyakmaz, "Geçen sezonu ilk 5 içerisinde tamamladık ve iyi bir sezon geçirdik. Geçen sezon ilk 11’de oynayan futbolculardan sadece biriyle yollarımızı ayırdık. Bu sezonu ilk 5’ten daha iyi noktada kapatmak için hocamızın belirttiği hedefler doğrultusunda gerekli transferleri gerçekleştirilmiş bulunuyoruz. İnşallah, arkadaşlarımızın katılımıyla daha güçlü, ilk 3’ün içerisinde yer alacak bir Sivasspor izlettireceğiz" dedi.

Chrisantus: "Büyük bir kulübe geldim"Nijeryalı forvet Macauley Chrisantus, elinden geleni yapacağını belirterek, "Öncelikle burada olmama çok büyük katkısı olan başkanımıza ve diğer insanlara çok teşekkür ediyorum. Büyük bir kulübe geldim. Buraya layık olmak için elimden geleni yapacağım. Burada olmak benim için büyük bir şereftir. Takımımıza faydalı olmak için elimden gelen her şeyi yapacağım " şeklinde konuştu. Batuhan Karadeniz: "Bu formayı giyeceğim için çok mutluyum"3 yıllık sözleşmeye imza atan Batuhan Karadeniz ise, "Sivas formasını giyeceğim için çok mutluyum. Futbolcunun kariyerinde büyük takımlarda oynayabilir ama önemli olan hedefi olan takımlarda oynamaktır. Sivasspor’un da iyi hedefleri var. Benim de önemli hedeflerim var. İnşallah bana güvenenleri mahcup etmem" diye konuştu. Serdar Özkan: " Sahada gereken konuşmayı yapacağız"2 yıllık sözleşmeye imza atan Serdar Özkan da, "Sivasspor geçen sene çok iyi bir sezon geçirdi. Biz de bu başarıyı devam ettirmek ve takıma katkı sağlamak istiyoruz. Burada fazla bir şey söylemeye gerek yok. Sahada gereken konuşmayı yapacağız” ifadelerini kullandı.Takıma yeni katılan futbolculardan Deniz Öksüz 2, Berk Neziroğluları 3, Macauley Chrisantus 3, Batuhan Karadeniz 3, Serdar Özkan 2, Musa Sinan Yılmazer 3 ve Pekin Köşnek ile 1 yıllık sözleşme imzalandı.