Sivas'ta çocuk parkında çırılçıplak dolaşan kişi mahalleliyi isyan ettirdi

Sivas Mehmet Akif Ersoy Mahallesi'nde madde bağımlısı olduğu ve akli dengesinin de yerinde olmadığı ifade edilen bir şahıs çocuk parkına soyunup çırılçıplak gezdi. Yaşanan olay nedeniyle çocuklarını parka gönderemediklerini söyleyen mahalleli, isyan etti. 

Yayınlanma Tarihi: 11.09.2020 11:57
Değiştirme Tarihi: 11.09.2020 12:03

Sivas'ta oyun parklarında çıplak vaziyette dolaşan kişi, mahalle halkını isyan ettirdi. Yetkililerden yardım isteyen mahalleli, bu kişinin mahallenin eski tinercilerinden olduğunu, yeniden ortaya çıktığını belirtti.

Çıplak kişinin yıllardır Samsun'da tedavi olduğunu bildiklerini söyleyen Muhammed Bozkuş, şunları söyledi: 

Dün bayağı çıplak bir vaziyette burada dolaştı, elbiselerini çıkardı. Karşısı aile apartmanı, biz burada esnafız. Çocuklar geliyor, kadınlar geliyor buraya. Komple çıplak geliyor. Ben söylemeye utanıyorum. Etik bir şey değildi. Bunun için sayın valimizden, emniyet güçlerimizden yardım talep ediyoruz. Çünkü bizim buna yapabilecek bir şeyimiz yok. Akli dengesi yerinde değil. Biz boya işiyle uğraşıyoruz. Öğrense gelse bizim başımız belaya gider. Bu da olayın ayrı bir boyutu yani. O yüzden yardım istiyoruz. Ya da buraya bir bekçi istiyoruz’

Kaynak: İHA