Şişli'de iğrenç olay! Önce taciz etti, sonra telefonunu çaldı...

Şişli'de yaşanan iğrenç olay herkesin tepkisini çekti. Yanına oturduğu kadını önce taciz eden zanlı daha sonra kadının telefonunu çaldı. Olay yerinde duruma şahit olan vatandaşlar, zanlıyı kovalamaya başladı. Ekiplerin devreye girmesi üzerine zanlı bir hafta sonra yakalandı.

Yayınlanma Tarihi: 08.11.2020 18:00
Değiştirme Tarihi: 08.11.2020 18:00
Şişli'de iğrenç olay! Önce taciz etti, sonra telefonunu çaldı...

Olay, önceki hafta Fulya'da yaşandı. Edinilen bilgilere göre çalıştığı iş yerinde mola veren kadın, pandemi nedeniyle açık havada zaman geçirmek için dışarı çıktı.

İş yerinin yan tarafında bulunan sokak merdivenlerine oturan kadının yanına bir kişi gelerek oturdu. Simit yerken bir anda harekete geçen kişi, kendi halinde oturan kadına saldırarak tacizde bulundu. Kadının çığlıklar atması üzerine saldırgan, kadının cep telefonunu çalarak kaçmaya başladı.

Bağrışmaları duyan vatandaşlar, saldırganı yakalamak için peşine düştü. Dik merdivenlerden yukarı kaçan kişiyi kovalayan vatandaşlar, yorulunca üst tarafta bulan bir sitenin güvenliğine bağırarak şüpheliyi yakalamasını istediler. Elindeki telefonla kaçmaya devam eden şüphelinin önünü güvenlik görevlisi kesti.

Haber ile ilgili metin girin!.

Şüphelinin kendisine bıçak çekmesi üzerine güvenlik görevlisi geri çekildi. Bu sırada elindeki telefonu park halindeki otomobilin altına atan saldırgan kaçtı.

Bir süre baygınlık geçiren kadın, daha sonra hastaneye kaldırıldı.

Olay sonrası adım adım güvenlik kameralarını inceleyen polis ekipleri, şüpheliyi bir hafta süren çalışmalar sonucunda yakaladı.

DHA

Etiketler: şişli - taciz - hırsızlık