Şişli'de avukatlık bürosunda feci dayak!

İstanbul Şişli'de alacak verecek meselesini çözmek için avukatlık bürosunda buluşan taraflar kavga etti. Kavgada feci şekilde dövülerek kanlar içinde kalan 2 kişi hastanelik oldu. 

Yayınlanma Tarihi: 21.10.2020 11:09
Değiştirme Tarihi: 21.10.2020 11:09
Şişli'de avukatlık bürosunda feci dayak!

Geçen hafta Esentepe'deki avukatlık bürosunda yaşanan olayda, aralarında ticaret anlaşmazlığı bulunduğu öne sürülen taraflar avukat aracılığı ile anlaşmak için büroda buluştu. Bir anda kavgaya tutuşan taraflardan 2 kişi öldüresiye dövüldü. Olay yerine gelen ekipler, başından ciddi şekilde darbeler alan 2 kişiyi ambulans gelene kadar araçlarına aldı. Yaralılar, sonrasında hastaneye kaldırıldı.

"8 KİŞİ BİR ANDA VURMAYA BAŞLADI"

Kavgada yaralanan kişi, "Bizi 'Görüşme yapalım' diye buraya çağırdılar. Avukatlık bürosu olduğu için güvenip geldik. 8 kişi bir anda vurmaya başladı. Kavga sırasında belimdeki taşıma ruhsatlı silahımı gördüler, 'Demek buraya silahla geldiniz' diyerek silahımı belimden çektiler. Bizi zaten dövmüşlerdi, ben onlara silah çekmişim gibi dövmeye devam ettiler" açıklamasını yaptı. 

"İKİYE İKİ KAVGA..."

Tartıştıkları kişileri dövenler ise, "Aramızdaki alacak verecek olayını çözmek için avukatlık bürosunda buluştuk. Silah çektiler, kavga çıktı, dövdük. 8 kişi yok. Onlar 2 kişi biz 3 kişiyiz. İkiye iki kavga yaptık araya girenler bizi ayırdı" şeklinde konuştu. 

Haber ile ilgili metin girin!.(DHA)