Şişli'de 7. kattaki balkon demirinde akrobasi yapan eski jimnastikçi feci şekilde hayatını kaybetti

İstanbul Şişli'de yaşayan Türk vatandaşı eski jimnastikçi ve aerobik hocası Larysa Kuzyk, 7. kattaki balkon demirlerinde akrobasi yaparken düşerek yaşamını yitirdi. Larysa Kuzyk'un ölümünü şüpheli bulan emniyet güçleri, Kuzyk ile evde bulunan 2 arkadaşını da gözatlına aldı.

Yayınlanma Tarihi: 15.09.2020 09:50
Değiştirme Tarihi: 15.09.2020 09:50
Şişli'de 7. kattaki balkon demirinde akrobasi yapan eski jimnastikçi feci şekilde hayatını kaybetti

Hürriyet'ten Çetin Aydın'ın haberine göre, Fulya Mahallesi, Aşçılar Sokak'taki bir binanın 7 katında yaşayan Larysa Kuzyk, akşam 20.00 sıralarında balkondan düştü. Mahalle sakinleri balkondan düşen kadını görüp polise ve sağlık ekiplerine haber verdi.

Yaralı şekilde hastaneye kaldırılan Kuzyk, kurtarılamayarak yaşamını yitirdi. 43 yaşındaki eski jimnastikçi ve aerobik hocası Larysa Kuzyk'un balkondan düşüp hayatını kaybetmesi üzerine, o anda evde bulunan biri erkek diğeri kadın 2 arkadaşı da gözaltına alındı.

Arkadaşların iddiasına göe Kuzyk, alkol aldıktan sonra balkon demirlerine çıkarak akrobasi hareketleri yapmak istedi. Bu sırada da dengesini kaybedip yere düştü. Arkadaşları onu tutmak için hamle yapsa da başarılı olamadı.

6-7 aydır bu dairede yaşadığı belirtilen Kuzyk'un komşusu, olay sonrası şunları söyledi: “6-7 ay oldu taşınalı buraya, gürültüsüz bir gün geçmiyordu. Sürekli terasta arkadaşları ile parti veriyordu. Önceki gün de yine müzik sesleri geliyordu daha sonra pat diye bir ses duyduk, baktık ki düşmüş”