Sinop'ta akılalmaz olay! Köfte yemek için gittiği restoranda sipariş verdikten sonra parmağı koptu

Sinop'ta yaşayan Melek Ünal'ın hayatı, öğle yemeği için gittiği köftecide kâbusa dönüştü. Gen kadın, sipariş verip sandalyeye oturmak için hamle yaptığı sırada parmağı koptu. 'Başıma gelene inanamıyorum' diyen Melek Ünal, psikolojisinin de bozulduğunu ifade etti. 

Yayınlanma Tarihi: 08.09.2020 13:57
Değiştirme Tarihi: 08.09.2020 13:57
Sinop'ta akılalmaz olay! Köfte yemek için gittiği restoranda sipariş verdikten sonra parmağı koptu

Sinop'ta öğlen yemeği için arkadaşlarıyla birlikte köfteciye giden Melek Ünal, siparişini verip masaya geçti. 

Önce çantasını masaya bırakan Ünal, ardından iki eliyle oturduğu sandelyeyi öne doğru çekip düzeltmek istedi.

Tam bu sırada büyük bir acı hisseden Melek Ünal, ayağa kalkıp ne olduğunu anlamak için baktığında oturağın vidalandığı metal aksam arasına sıkışan sol elinin orta parmağının kanadığını fark etti.

Anlık şok yaşayan Ünal, daha dikkatli baktığı sırada parmağının tırnağıyla birlikte koptuğunu fark etti. Kanlar içerisinde kalan parmağını peçeteyle sarmaya çalışıp kanı durdurmak isteyen Ünal, sandalyenin arasında kalan parmak ucunu da yanına alarak olay yerine çağrılan ambulansla Sinop Atatürk Devlet Hastanesine kaldırıldı. Burada yapılan operasyonla Ünal’ın parmağına dikiş atıldı.

Melek Ünal yaşadığı dehşeti ise şu sözlerle anlattı: "Doktorlar parmağımı 'ameliyatla anca düzelir' diyor. Psikolojim bozuldu. Ben şu ana kadar hiç ameliyat olmadım. Şu anda elimi ve parmağımı eskisi gibi kullanamıyorum. Her gün çok sayıda insanın girip çıktığı yerde başıma gelene inanamıyorum. Arayıp 'geçmiş olsun’ bile demediler. Bu duyarsız davrandıklarını gösteriyor. Hala gelip geçerken oraya bakıyorum, o sandalyeler orada. Tabii, onlar böyle bir şey olsun istemezlerdi ama yine de dikkat etmeleri gerekir"

Kaynak: İHA

Etiketler: köfte siparişi - sinop