Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Sinem Kobal: 'Ev Hanımına Dönüşmeyeceğim'

Sinem Kobal: "Ev Hanımına Dönüşmeyeceğim"

Kısa süre önce ünlü futbolcu Arda Turan’la nişanlanan Sinem Kobal, InStyle dergisinin şubat sayısı için objektif karşısına geçti.

29.01.2013 08:38

Sinem Kobal, Arda Turan’la evlendikten sonra da çalışmaya devam edeceğini söyledi.Kısa süre önce futbolcu Arda Turan’la nişanlanan Sinem Kobal, InStyle dergisinin şubat sayısı için objektif karşısına geçti.

Haber ile ilgili metin girin!.Fotoğraf çekiminde nişan yüzüğünü parmağından çıkarmayan genç oyuncu, röportajında da evlendikten sonra nasıl bir yaşamı olacağını anlattı.“Kendi ailemizi kurma yolundayız, bu çok heyecan verici” diyen Kobal, evlendikten sonra ‘ev hanımına’ dönüşmeyeceğini söyledi: “Ben çocukluğumdan beri sanatla büyüdüm. Haber ile ilgili metin girin!.Bu işe emek veriyorum ve gerçekten işimi seviyorum. Yine sevdiğim ve inandığım işleri yapmaya devam edeceğim. Elbette insan hedefler koymalı ama hedeflere takılıp kalmak da anlamsız olabilir.Hayatın size getireceklerini görmek adına her şeyi akışına bırakabilmeli; hayatın size dokunmasına izin vermek gerek. Hayattan hep şunu diliyorum: Mutlu, huzurlu, sağlıklı olduğum sürece istediklerimi başarmak için çalışabilirim. Bunlara sahip olduğum ve sevdiklerimle beraber olduğum bir hayat diliyorum.”
Yorumlar | 0
üye profil