Sinan Üzer O Ses Türkiye sahnesini salladı

Sinan Üzer O Ses Türkiye sahnesini salladı

Sinan Üzer isimli yarışmacı, O Ses Türkiye sahnesindeki performansı ile büyük beğeni aldı. İşte Sinan Üzer'in O Ses Türkiye performansları...

Sinan Üzer isimli yarışmacı O Ses Türkiye sahnesinde 'Helal Et' isimli parça ile tüm jüri üyelerini döndürmeyi başardı. Sesi ile izleyicilerden de tam not alan O Ses Türkiye yarışmacısı, şarkıyı söylerken rahat olması ile taktirleri topladı. O Ses Türkiye son bölümde sahneye çıkan Sinan Üzer etkileyici bir performans ile jüriyi döndürürken istek üzerine bir parça daha söyledi. Sinan Üzer ikinci performansı ile de büyük beğeni aldı.

Sahnede kaldığı süre şoke etti
O Ses Türkiye sahnesindeki performansı ile dikkat çeken Sinan Üzer, sahne alıp almadığı yönündeki soruya verdiği yanıtla tüm jüri üyelerini şaşkına çevirdi. Sesindeki yorgunluktan dolayı çalışma temposu merak edilen yarışmacı, haftanın 5 günü 5'er saat program yaptığını dile getirdi. jüriyi şaşırtan çalışma temposu özellikle Gökhan Özoğuz'u şok etti. Gökhan Özoğuz'un parmak hesabı herkesi güldürdü.

İkinci performansı mest etti
Sinan Üzer, GÖkhan Özoğuz'un isteği ile ikinci bir performans daha gerçekleştirdi. Duyanlara Duymayanlara isimli parçayı seslendiren Sinan Üzer büyük beğeni aldı. Bir kez daha jüriyi etkilemeyi başaran Sinan Üzer karar anında ise Sibel Can'ın takımında yer almak istediğini söyledi.

Görüntülenme : 3394 Yayınlanma Tarihi: 08/11/2016 10:19:20

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin