Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Paylaştığına pişman oldu

Paylaştığına pişman oldu

Ebru Şallı ile birlikte tatiline devam eden Sinan Akçıl'ın sosyal medyada paylaştığı fotoğraf çiftin tatilini zehir etti.

15.07.2014 15:49

Ebru Şallı ile birlikte tatiline devam eden Sinan Akçıl'ın sosyal medyada paylaştığı fotoğraf çiftin tatilini zehir etti.Magazin dünyasından son dakika gelişmeler anında acunn.com'da. Kim, kiminle, nerede, kim hakkında ne söyledi, magazin dünyasındaki son gelişmeler için acunn.com internet sitesini ziyaret edin.Göcek’te sevgilisi Ebru Şallı’nın oğlu Pars’ı şakalaşırken ağlatan Sinan Akçıl, eleştirilerin hedefi oldu. Basına yansıyan bu karelerden sonra Şallı’nın eski eşi Harun Tan’ın ne diyeceği merak konusu olmuştu.Hem Ebru Şallı’yla hem de çocuklarıyla sık sık telefonda görüştüğünü belirten Harun Tan, “İnsanlar şunu mu sanıyor; ben gazeteyi açtığımda çocuğumun ağladığı fotoğrafları görüyorum ve şoke oluyorum.

ebru şallı fotoğraflarıÇocuklarımı yalnızca gazetede görüyormuşum gibi. Çocuk değiliz. Ben her gün Ebru’yla da çocuklarımla da görüşüyorum. Bunları konuşmak istemiyorum” dedi.Sinan Akçıl, çıkan haberlerin ardından Pars’la verdiği bu pozu Instagram’da paylaştı, altına da şöyle yazdı:“Biz sizinle bazen çok güzel dalga geçiyoruz, sevgi nedir siz pek anlamazsınız diyoruz, di mi Pançiko? Sana da günaydın değerli varlığım. Hadi bakalım yine çok güzel bir güne başlayalım. Yüzün hep böyle gülsün.”  (Hürriyet)Karagül dizisi oyuncusu Ayça Ayşin, dünyaca ünlü top model Miranda Kerr'e benziyor mu?
Yorumlar | 0
üye profil