Silahların peş peşe ateşlendiği görüntüler ortaya çıktı! Hamile eşinin gözü önünde öldürüldü

Son dakika haberine göre, Bursa'nın İnegöl Sinanbey Mahallesi'nde 27 Ağustos 2019 tarihinde yaşanan olayda, 24 yaşındaki Alper Cin hayatını kaybetmiş, 4 kişi de yaralanmıştı. Korkunç olayın güvenlik kamerası görüntüleri de ortaya çıktı. Hamile eşinin gözü önünde vurulan Alper Cin'in son anları ve babasının yaralanma anları, güvenlik kamerasına saniye saniye kaydedildi. 

Yayınlanma Tarihi: 26.10.2020 12:20
Değiştirme Tarihi: 26.10.2020 12:28

Olay şöyle yaşandı: 42 yaşındaki Kerem Atılgan ve 18 yaşındaki oğlu Kenan Atılgan, daha önce borç olarak verdikleri parayı almak için Ahmet Cin'in araç kiraladığı şirkete gitti. 

Burada 4 kişi arasında tartışma yaşandı ve tartışma silahlı kavgaya dönüştü. Ahmet Cin ve oğlu Alper Cin ile Kerem Atılgan, oğlu Kenan Atılgan ve çevredeki esnaftan Yaşar A., tabancayla vurularak, yaralandı. İhbarla olay yerine gelen sağlık görevlileri, 5 yaralıyı ambulanslarla İnegöl Devlet Hastanesi'ne kaldırdı. 6 aylık hamile eşi Ebru Cin'in gözü önünde vurulan Alper Cin, doktorların tüm müdahalelerine rağmen hayatını kaybetti.

Diğer yaralılar ise tedavilerinin ardından taburcu edildi. Gözaltına alınan Kerem Atılgan ile oğlu Kenan Atılgan ise sevk edildiği adliyede çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. 

Feci olayın görüntüleri ise yeni ortaya çıktı. Görüntülerde; Kerem Atılgan ve oğlunun dükkana geldiği, tartışmanın ardından Atılgan'ın tabancayla ateş açtığı Ahmet Cin’in yere yığıldığı, oğul Kenan Atılgan'ın ise dükkanın kapısından Alper Cin’e ateş ettiği ve oğul Cin’in de yere yığıldığı anlar yer aldı.

Etiketler: cinayet - ahmet cin