Şiirler ve şarkılar çocuklar için buluştu

“Şiirler ve Şarkılar Çocuklar İçin Buluşuyor / Semiha Can & Cengizhan Sönmez Konseri" Saadet Özsırkıntı’nın geceyi sunumuyla 4 Ekim 2019 Cuma günü İş Sanat Kültür Merkezi'nde işitme engelli çocuklar için gerçekleştirildi.

Yayınlanma Tarihi: 10.10.2019 11:05
Değiştirme Tarihi: 10.10.2019 11:05
Şiirler ve şarkılar çocuklar için buluştu

Çocuk Eğitim Derneği adına, ev sahipliğini Tezmaksan A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Fatma Aydoğdu’nun üstlendiği  “Şiirler ve Şarkılar Çocuklar İçin Buluşuyor / Semiha Can & Cengizhan Sönmez Konseri" Saadet Özsırkıntı’nın geceyi sunumuyla 4 Ekim 2019 Cuma günü İş Sanat Kültür Merkezi'nde işitme engelli çocuklar için gerçekleştirildi.

Haber ile ilgili metin girin!.

İş insanı Semiha Can, sanatsal yönü de olan iş insanlarının bunu toplumsal faydaya dönüştürmesi için gecede sahne aldı. Semiha Can, işitme engelli çocukların eğitim ve sağlık alanında desteklenmesi için bilet satışlarının gerçekleştirilmesi ve tüm gecenin sahne organizasyonunu yürüttü ve geceye katkılarından dolayı plaketini dernek başkanı Dr. Ömer Cenker Ilıcalı’dan aldı.

Haber ile ilgili metin girin!.

İşitme engelli çocuklar yararına düzenlenen gecede Semiha Can’a TRT İstanbul Radyosu ses sanatçısı Cengizhan Sönmez de eşlik etti.

Semiha Can ve Cengizhan Sönmez; Zeki Müren, Neşet Ertaş gibi Türk müziğinin en sevilen şarkılarını seslendirdiler. Göksel Baktagir’in “Yalnız Sen” adli eserinde Kerim Aykaç-Ayça Aykaç danslarıyla eşlik ettiler.

Haber ile ilgili metin girin!.

Başkanlığını Dr. Ömer Cenker Ilıcalı’nın yaptığı Çocuk Eğitim Derneği, 11 yıldır 0-6 yaş arası işitme engelli çocuk ve ailelerine eğitim ve sağlık alanında destek vermektedir.

Gecenin gerçekleşmesine verdikleri destek için; TRT Sanatçısı Cengizhan Sönmez’e, Huhtamaki TURKEY adına Genel Müdür Özhan Can’a, Fatih Kıral Mobilya adına Yönetim Kurulu Üyesi Onur Kıral’a, Türkiye İş Bankası A.Ş.’ye, TV8-Acun Medya Grubu adına Kurumsal İletişim Direktörü Emir Özkan’a, TGL Gümrük Müşavirliği Ltd. Şti. adına Yönetim Kurulu Üyesi Turhan Gündüz’e, ONS Gümrük Müşavirliği Ltd. Şti. adına Ümit Evbaşı’na, Göncay Plastik Sanayi ve Ticaret A.Ş. adına İbrahim Göncay’a, KOÇ Gıda adına Ertuğrul Koç’a, CEM Ofset Matbaacılık San. A.Ş. den Emre DURAN’a teşekkür plaketleri verildi.

Proje organizasyon ekibinde görev alan Çocuk Eğitim Derneği Genel Müdürü Melike Argiş’e, Dernek Yönetim Kurulu Üyesi TV8-Acun Medya Grubu İnsan Kaynakları ve Organizasyonel Gelişim Direktörü Ayşin Altuniç Güven’e, Dernek Proje Koordinatörü Hülya Alkan’a, TGL Gümrük Müşavirliği Ltd. Şti. Yönetici Asistanı Seylan Bulut’a emeklerinden dolayı teşekkür edildi.

Çocuk Eğitim Derneği

www.cocukegitimdernegi.com.tr/ margis@cocukegitimdernegi.org.tr