Şiddetli bel ağrısıyla hastaneye giden genç kadın kucağında bebekle çıktı

Erkek arkadaşı ile evde dinlenirken şiddetli şekilde bel ağrısı çeken 24 yaşındaki Rhea Martin isimli kadın, hastaneye gittiğinde hamile olduğunu öğrendi. Hastaneye gidene kadar bundan haberi olmayan Martin, doktorlardan aldığı bu haber sonrası büyük bir şok yaşayarak baygınlık geçirdi. Bel ağrısı zannedilen şeyin aslında doğum sancısı olduğu ortaya çıkarken, genç 3 kiloya yakın bir erkek bebek dünyaya getirdi. 

Yayınlanma Tarihi: 09.12.2020 14:09
Değiştirme Tarihi: 09.12.2020 14:18
Şiddetli bel ağrısıyla hastaneye giden genç kadın kucağında bebekle çıktı

Mynet'te yer alan habere göre, şaşkınlık yaratan olay İngiltere'nin Stockport şehrinde yaşandı. Sevgilisi Luke Melling ile birlikte yaşayan Rhea Martin isimli genç kadın, bel ağrısı yaşıyordu. Bu ağrının regl semptomu olduğunu düşünen kadın, ağrının daha da şiddetlenmesi üzerine hastanenin yolunu tuttu.

24 yaşındaki genç, sağlık görevlilerinden aldığı haberler hayatının şokunu yaşadı çünkü Rhea Martin'in yaşadığı şey regl sancısı değil doğum sancısıydı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Hamile olduğunu öğrenen Rhea, şokun etkisiyle baygınlık geçirdi. Ayılan ve farklı bir odada uyanan kadın yanında bir bebek olduğunu görünce bir kez daha şoka girdi. 

3 kiloya yakın bir erkek bebek dünyaya getiren 24 yaşındaki Martin, sürpriz doğumun 'oldukça travmatik' olduğunu ancak bebeği çok geçmeden benimsediğini söyledi.

Haber ile ilgili metin girin!.

HİÇBİR HAMİLELİK BELİRTİSİ YAŞAMIYORDU

Rhea, 'ciddi sırt ağrınız olduğunu ve adet döneminizden kaynaklanan kötü bir karın ağrınız olduğunu düşünerek hastaneye gidiyorsunuz ve bir bebekle çıkıyorsunuz kaç kişi bunu yaşar ki? diyor ve ekliyor: 'Son dokuz aydır hamile kaldığıma dair hiçbir gerçek belirti yoktu. Biraz kilo almıştım ancak bunun karantina nedeniyle olduğunu düşündüm. Onun dışında her şey çok normaldi. İlk başta biraz şoka girdiğim doğru ancak bebek hemen toparlanmamı sağladı. Eşim ve ailem bana çok yardımcı oluyor onların desteği olmasaydı bebek bakmak zor bir iş.'