Sibel Can O Ses Türkiye sahnesinde

Sibel Can O Ses Türkiye sahnesinde

O Ses Türkiye'nin yeni jüri üyesi Sibel Can, yeni sezonun ilk bölümünde sahneye çıkarak sevilen şarkısını Dilan Ilgar ile birlikte söyledi.

O Ses Türkiye yeni sezon ilk bölümü ile TV8 ekranlarına geldi. Türkiye'nin en sevilen ve en çok izlenen şarkı yarışmasının yeni jüri üyesi Sibel Can, unutulmaz parçası Padişah'ı yarışmacı ile birlikte seslendirdi.

O Ses Türkiye sahnesine çıkan Dilan Ilgar, Sibel Can'ın Padişah şarkısını seslendirdi. Jüri üyelerinin dönmediği Dilan Ilgar'ın neşeli tavırları herkesi mutlu etti. Murat Boz'un şarkıyı Dilan ile birlikte söylemesini istediği Sibel Can seyircileri de kırmayarak sahneye çıktı. Dilan Ilgar ile birlikte Padişah şarkısını seslendiren Sibel Can kulakların pasını aldı.

O Ses Türkiye; Sibel Can, Gökhan-Hakan Özoğuz, Murat Boz ve Hadise'nin jüri üyeliğiyle yeni sezona başladı. O Ses Türkiye'de yaşananları ve tüm gelişmeleri acunn.com ve tv8.com.tr'den takip edebilirsiniz. O Ses Türkiye yeni sezon ikinci bölümü ile bu akşam 20.00'da TV8 ekranlarında...

Görüntülenme : 1331 Yayınlanma Tarihi: 03/10/2016 15:05:21

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin