Sibel Can, O Ses Türkiye'de ilki yaşadı!

Sibel Can, O Ses Türkiye'de ilki yaşadı!

Sibel Can O Ses Türkiye'deki ilk yarışmacısını aldı. O Ses Türkiye'nin yeni jürisi Sibel Can, ilk yarışmacısını takıma dahil etti...

Sibel Can, O Ses Türkiye'de takımına Aydın Catip isimli yarışmacıyı dahil etti. Büyük sevinç yaşayan Sibel Can, böylece O Ses Türkiye'deki ilk yarışmacısını takımına almış oldu. Sibel Can'ın yarışmacının tercihini söylediği anlardaki sevinci görülmeye değerdi. Tüm jüri üyelerinin sevindiği anlarda en büyük mutluluğu güzel sanatçı yaşadı.

Türkiye'nin en çok izlenen şarkı yarışması O Ses Türkiye'de sahneye çıkan Aydın Catip, Selami Şahin'in 'Seninle Başım Dertte' şarkısı ile Hadise ve Sibel Can'ın döndürmeyi başardı. İki jüri üyesinin takımlarına dahil etmek için büyük mücadele verdiği Aydın Catip tercihini Sibel Can'dan yana kullandı. O Ses Türkiye'nin en yeni jüri üyesi olan Sibel Can, ilk yarışmacısını takımına katmanın mutluluğunu yaşadı.

O Ses Türkiye'de Sibel Can'ın yaşadığı mutluluğu ve yarışmada yaşanan diğer anları acunn.com ve tv8.com.tr'den takip edebilirsiniz.

O Ses Türkiye yeni sezon üçüncü bölümü ile bu akşam 20.00'da TV8'de...

Görüntülenme : 1147 Yayınlanma Tarihi: 04/10/2016 13:05:42

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin