Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Sibel Can, müziğe dayanamadı...

Sibel Can O Ses Türkiye sahnesine çıkan Orhan Çakır'ın performansına kayıtsız kalamadı. Şarkıyı çok beğenen Sibel Can sahneye çıkıp oynadı.

06.12.2016 11:37

Sibel Can, O Ses Türkiye sahnesine çıkan Orhan Çakır'ın şarkısına dayanamadı ve sahneye çıkıp oynamaya başladı. O Ses Türkiye sahnesine çıkan Orhan Çakır, 'Çikulata Çikita' isimli Bulgarca şarkıyı seslendirdi. Orhan Çakır'ın performansına çıkan tek isim Sibel Can oldu. Performansının ardından yarışmacı hakkındaki düşüncelerini söyleyen Sibel Can şarkıyı bir kez daha istedi. Müziği çok sevdiğini söyleyen Sibel Can, sahneye çıkarak şarkıya dansı ile eşlik etti.

Orhan Çakır'dan teşekkür
O Ses Türkiye sahnesinde 'Çikulata Çikita' isimli parçayı seslendiren Orhan Çakır, Sibel Can'ın takımına dahil oldu. Sahneden inmeden önce organ nakli olduğunu söyleyen ve organ bağışının önemini hatırlatan Orhan Çakır, kardeşinin karaciğeri ile sağlığına kavuştuğunu dile getirdi. Gökhan Özoğuz'un da sözleriyle destek verdiği Orhan Çakır'ın karaciğerini veren kardeşi, O Ses Türkiye izleyicilerine duygusal anlar yaşattı.

Yorumlar | 0
üye profil