Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Sibel Can'ın sözleri O Ses'e damga vurdu

Sibel Can, O Ses Türkiye son bölümde 'Ben de böyle bir ses yok' sözleriyle geceye damga vurdu. İşte O Ses Türkiye'de Sibel Can'ın güldüren tepkisi...

14.11.2016 10:49

Sibel Can, O Ses Türkiye son bölümde güldürdü. O Ses Türkiye sahnesine çıkan yarışmacıyı kendi takımına almak isteyen Sibel Can, Acun Ilıcalı ile aralarında geçen diyalog izleyenleri güldürdü. 'Ben de böyle bir ses yok' sözleri ile daha önce de yarışmacılara seslenen Sibel Can, O Ses Türkiye'de de aynı sözleri tekrarladı. Sibel Can'ın sözlerini Murat Boz ve Hadise de kullandı. O Ses Türkiye'nin esprileri ile şaşırtan ismi Hakan Özoğuz ise 'Böyle bir ses Gökhan'da var ama ben de yok' diyerek herkesi şaşırttı.

O Ses Türkiye sahnesine çıkan Alya isimli yarışmacı, 'Gözlerimin etrafındaki çizgiler' isimli şarkı ile gerçekleştirdiği performansı ile 4 jüri üyesini döndürmeyi başardı. Büyük beğeni alan yarışmacı sempatikliği ile tüm jüriyi kendine hayran bıraktı. Performansı büyük alkış alan yarışmacıyı takımına almak isteyen jüri üyeleri konuşmalarını yaptıktan sonra Alya tercihini açıkladı. Sibel Can, Murat Boz ve Hadise'nin takımlarında böyle bir ses olmadığını söylediği yarışmacı, içinden geldiği gibi yapacağını söyleyerek Gökhan ve Hakan'ı seçti.

Yorumlar | 0
üye profil