Shenol Hair’in saç tasarım kurucusu Şenol Mert ile bu yazın trend saç renkleri!

Londra’nın güzide mekânlarından biri olan Shenol Hair, profesyonel çalışma ekibi ile birlikte çok başarılı işlere imza atıyorlar. Müşteri kitleleri hızla artan Shenol Hair, özellikle Ortadoğu ülkelerinde oldukça da popüler gelmiş durumda.

Yayınlanma Tarihi: 10.07.2021 18:29
Değiştirme Tarihi: 10.07.2021 18:29
Shenol Hair’in saç tasarım kurucusu Şenol Mert ile bu yazın trend saç renkleri!

 Kendisi ile bu yaza damgasını vurması beklenen saç renkleri üzerine yaptığımız söyleşide Şenol Mert kısaca: “Bu yaza damga vuracak balayage ve boya tonları  küllü,  soğuk kahve ve karamel renkleri. Hatta bize göre en cool saç rengi bile olduğu söylenebilir. Soğuk kestane, soğuk mocha kahve en trend saç renkleri olacak” dedi. Açıklamalarına devam eden Şenol Mert, “Bu senenin en havalı trendi olan küllü ve soğuk kahve saç renklerine şans vermek isteyen müşterilerimiz için bu renkleri içeren favori markalarımız ile müşterilerimizi daha cool bir görünüme kavuşturmaya, ekip olarak hazırız” dedi.

Farklı beklentiler içerisinde bulunan müşterileri için çikolata kahve tonlarından bitter çikolata saç rengini hem en trend saç rengi olmasından hem de gizemli bir görünüm vadetmesinden dolayı önerebileceklerini söyleyen Şenol Mert, “Altın rengi yansımalara sahip bulunan bu harikulade renk tonu açık ten rengine sahip müşterilerimize çok ama çok yakışıyor.” diye devam etti.

Bu yazın trend saç renkleri arasında gösterilen bir başka rengin ise bronz saç renkleri olduğunu ifade eden Şenol, “Bronz kahve saç rengi ön planda yer almaktadır. Çok uzun zamandan beri trend listelerinden düşmeyen bu bronz kahve saç renginin en parlak ve en canlı haline kavuşmak isteyen müşterilerimizin, kendilerini ben ve ekibimin uzman ellerine bırakmalarını tavsiye ediyorum.”  şeklinde tavsiyelerde bulundu.