Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Şeyda O Ses Türkiye'ye damga vurdu

Şeyda Erbaş Kasap, O Ses Türkiye sahnesinde performansı ile büyük beğeni aldı. Je T'aime şarkısıyla Şeyda Erbaş Kasap, tüm jüri üyelerini döndürmeyi başardı.

07.11.2016 10:54

Şeyda Erbaş Kasap isimli yarışmacı O Ses Türkiye sahnesindeki performansı ile tüm jüri üyelerini döndürmeyi başardı. Je T'aime şarkısı ile izleyicilerden de büyük alkış alan Şeyda, bir performans daha sergiledi. O Ses Türkiye sahnesinde bu kez Sil Baştan isimli parça ile yeniden performans sergileyen Şeyda Erbaş Kasap, bir kez daha herkesi mest etti.

Acun Ilıcalı, Şeyda'yı hatırladı...
Acun Ilıcalı, O Ses Türkiye sahnesinde performansı ile büyük beğeni alan Şeyda Erbaş Kasap'ı daha önce birlikte çalıştıkları projeden hatırladığını söyledi. Söyle Söyleyebilirsen isimli yarışmada vokal olan Şeyda'nın o güne ait görüntüleri O Ses Türkiye'nin son bölümünde ekranlara getirildi.

Jüri onu öve öve bitiremedi
O Ses Türkiye jürisinin büyük beğenisini kazanan O Ses Türkiye yarışmacısı Şeyda Erbaş Kasap, jüri üyelerinde övgüler aldı. Acun Ilıcalı, daha önce de tanıdığı yarışmacı ile ilgili her türde şarkı söylediğini anlatınca, jürü üyelerinin Şeyda'ya olan ilgisi arttı.

Hadise yarışmacının yaşını sorunca...
O Ses Türkiye yarışmacısı Şeyda'ya Hadise'nin yaşını sorduğu dakikalarda izleyenleri kahkahaya boğdu. Yarışmacının biraz çekinerek cevapladığı sorunun ardından Murat Boz bombayı patlattı. Murat Boz, Şeyda'ya ben sahnede olsaydım ve bir kadın olsaydım bana yaşımı soran jüri üyesini tercih etmezdim sözleriyle izleyicileri güldürdü.

Tercihi olay oldu...
Şeyda Erbaş Kasap, O Ses Türkiye'de yoluna kiminle devam etmek istediğini açıklarken, jüri üyeleri büyük heyecan yaşadı. Konservatuar geçmişimiz var sözleri üzerine herkesin Murat Boz'u seçeceğini düşündüğü Şeyda, İTÜ değil deyince Hakan Özoğuz ayağa kalttı. Şeyda her sözü ile Gökhan-Hakan kardeşleri işaret etti. Murat Boz'un tüm çabalarına rağmen yarışmacı, Gökhan-Hakan kardeşlerin takımına dahil oldu.

Yorumlar | 1
üye profil
Şinasi Ören 2 yıl önce
Bunca zaman nerdeymiş diye düşünürken aslında hep burada olduğunu yaptığı işlerden anladık. Bursa onun için organize olacak.