Şevval Ekiz kimdir, kaç yaşında? O Ses Türkiye 2021 finalisti Şevval Ekiz hakkındaki bilgiler

Şevval Ekiz, O Ses Türkiye 2021 finalistlerinden birisi. Bu akşam, canlı yayında yapılacak final bölümü ile şampiyon isim belli olacak. Final öncesinde O Ses Şevval Ekiz kimdir, kaç yaşında, nereli merak ediliyor. İşte Şevval Ekiz hakkındaki bilgiler…

Yayınlanma Tarihi: 21.01.2022 18:53
Değiştirme Tarihi: 21.01.2022 18:53
Şevval Ekiz kimdir, kaç yaşında? O Ses Türkiye 2021 finalisti Şevval Ekiz hakkındaki bilgiler

Onuncu sezonuna giren O Ses Türkiye’de bu akşam final bölümü ekrana gelecek ve canlı yayında O Ses Türkiye şampiyonu belli olacak. Merakla beklenen final bölümünde O Ses Türkiye finalistlerinden biri Şevval Ekiz. Beyazıt Öztürk’ün takımında yer alan Şevval Ekiz kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte yarışmacıya dair bilgiler…

ŞEVVAL EKİZ KİMDİR?

O Ses Türkiye 2021’e katılan Şevval Ekiz, 25 yaşında. Yarışmaya Düzce’den katılıyor. Müziğe 13 yaşında keman çalarak başladı. Bolu’da Güzel Sanatlar Lisesi okudu. Üniversite de aynı şekilde müzik eğitimi aldı. Şu sıralar keman ve piyano özel dersi veren 3,5 senedir tiyatro eğitimi de alıyor.

Hayali, müzik anlamında çalışmalarını gösterebilmek, sesini duyurabilmek, duygularını insanlara aktarabilmek olduğunu söyleyen Şevval Ekiz, en büyük hayali olarak da O Ses Türkiye jüri koltuğunda oturmak olduğunu belirtti.

INSTAGRAM HESABI

O Ses Türkiye finalistlerinden Şevval Ekiz, Instagram’da “sevval.ekiz” kullanıcı adıyla yer alıyor.

KİMİN TAKIMINA KATILDI?

Şevval Ekiz, O Ses Türkiye kör eleme turunda üç jüriyi döndürmeyi başardı. Unutursun adlı şarkıyı seslendiren yarışmacı için Ebru Gündeş, Murat Boz ve Oğuzhan Koç döndü. Bu üç jüriden Şevval Ekiz’in tercihi Oğuzhan Koç oldu.

İlgili Sayfalar: Playlist