Sevgilisini öldürüp, köpeklere yem etmişti! O futbolcudan tepki çeken paylaşım

Sevgilisini öldürüp, köpeklerine yem eden eski Brezilyalı futbolcu Bruno Fernandes, yaptığı paylaşımla büyük tepki çekti. Sevgilisini yem ettiği köpekleriyle birlikte fotoğraf çekilen futbolcuya tepki yağdı.

Yayınlanma Tarihi: 25.06.2020 17:36
Değiştirme Tarihi: 25.06.2020 17:36
Sevgilisini öldürüp, köpeklere yem etmişti! O futbolcudan tepki çeken paylaşım

CR Flamengo Spor Klubü eski kaptanı Bruno Fernandes, 2013 yılında sevgilisini köpeklere yem etmişti. Kiralık bir aktille anlaşma yapıp, sevgilisinin cesedini köpeklere yediren eski futbolcu uzun bir dönem hapis yatmıştı. Eski yıldız futbolcu hapisten çıkar çıkmaz köpekleriyle birlikte poz verdi ve bunu sosyal medyada paylaştı. Futbolcunun paylaşımı büyük tepki çekti.

PİTBULL KÖPEKLERLE POZ VERDİ

Sosyal medyadan linç kampanyası başlatılan Fernandes’in bir köpek bakımevinin tanıtımını yapmasını şaşkınlıkla karşılayarak ‘Daha önce görmediğim düzeyde bir saygısızlık. Bunu yapan insan mı?’ yorumlarına neden oldu. Fernandes ise bu eleştirilere “Açıklığa kavuşturayım, köpeklerden biri benim. Bakımevine ziyaret için gittim ve bir tanesini kendimle götürme şansına eriştim. Bakımevi için tanıtım yapmıyorum, yapmış olsam da bunda bir problem görmezdim. Hayvanları seviyorum” sözleriyle yanıt verdi.

SEVGİLİSİNİ ÖLDÜRTÜP, KÖPEKLERE YEDİRMİŞTİ

CR Flamengo Spor Klubü eski kaptanı Bruno Fernandes, 2013 yılında sevgilisini öldürmesi için sevgilisini kiralık bir katile azmettirmiş, kiralık katilin sevgilisinin cesedini köpeklere yem etmişti. Fernandes, 22 yıl hapis cezasına çarptırılmış, 2019 yılında şartlı tahliye ile serbest bırakılmıştı.