Sevgilisine veda mesajı atıp ortadan kaybolmuştu! Genç hemşireden acı haber...

Son dakika haberine göre, Antalya Lara'da yaşayan, sevgilisiyle tartışan ve veda mesajı atan 29 yaşındaki hemşire Ahmet Uğur'dan 17 gün sonra acı haber geldi. Genç hemşirenin cansız bedeni, ağacı asılı halde bulundu. Ağabeyinin cesedini gören Kerim Uğur, ormanlık alanda sinir krizi geçirdi. İşte ayrıntılar...

Yayınlanma Tarihi: 17.04.2021 16:27
Değiştirme Tarihi: 17.04.2021 16:27
Sevgilisine veda mesajı atıp ortadan kaybolmuştu! Genç hemşireden acı haber...

Lara bölgesindeki sağlık kuruluşunda hemşire olarak çalışan Ahmet Uğur, 1 Nisan'da kız arkadaşıyla tartıştı. Tartışmanın ardından sevgilisine veda mesajı atan Uğur, cep telefonunu kapatıp, ortadan kayboldu. Tüm aramalara rağmen Uğur'a ulaşamayan yakınları, durumu polise bildirdi. Polis ekipleri, hemşirenin bulunması için geniş çaplı çalışma başlattı. Yapılan araştırmada, Uğur'un son olarak Döşemealtı ilçesinde bulunan Güver uçurumu yakınlarında görüldüğü belirlendi ve aramalar bu bölgede yoğunlaştırıldı.

Haber ile ilgili metin girin!.

YAKINLARI BULUP, EKİPLERE HABER VERDİ

17 gündür kayıp Ahmet Uğur'un bulunması için Güver uçurumu bölgesinde arama yapan yakınları, bugün ağaca asılı cansız bedenine ulaştı. İhbar üzerine olay yerine polis, itfaiye ve sağlık ekipleri sevk edildi. Ormanlık alana gelen kardeşi Kerim Uğur, acı haberle sinir krizi geçirdi.

İntihar ettiği ihtimali üzerinde durulan Ahmet Uğur'un cansız bedeni, yapılan incelemenin ardından Antalya Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.