Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Sevgililer Gününde hediye derdine kesin çözüm

Yılın en aşk dolu günü olan Sevgililer Günü yaklaştıkça sevgililerin birbirlerine ne alacakları sorusu da zihinleri zorluyor. İşte sevgililer gününe özel hediye önerileri...

10.02.2014 12:18

Yılın en aşk dolu günü olan Sevgililer Günü yaklaştıkça sevgililerin birbirlerine ne alacakları sorusu da zihinleri zorluyor.Sevgilinize özel ve alışılmışın dışında bir hediye almayı düşünüyorsanız sekiz.com tam da size göre. Her tarza ve zevke hitap eden hediyeler 19,90'dan başlayan fiyatlarla sekiz.com'da sizleri bekliyor.Her ne kadar erkeklere hediye almak kolay görünse de iş hediye almaya gelince bunun o kadar da kolay olmadığını anlarız. Erkek arkadaşınıza unutamayacağı ve üzerinden çıkartmak istemeyeceği bir kıyafet alma niyetindeyseniz sekiz.com'dan online olarak özel tasarımlarla hazırlanan  tişört, kapüşonlu, kapişonlu fermuarlı, sweatshirt, uzun kollu tişörtler sipariş edebilirsiniz.

Haber ile ilgili metin girin!. Konu bir kadına hediye almaya geldiğinde ise erkekler işin içinden çıkamaz. Sevgilisine büyük bir sürpriz yapma hevesinde olan bir erkek karşısına çıkan hiçbir hediyeyi beğenmez, bu nedenle de bir türlü nasıl bir hediye alacağına karar veremez. Sevgilinizi heyecanlandıracak, bir hediye ise istediğiniz sekiz.com'un kadınlar için hazırladığı özel tasarım kıyafetlerine bakmalısınız. Tişörtten kapüşonlu ve kapişonlu fermuarlı modellere, sweatshirtten uzun kollu kıyafetlere kadar onlarca tasarım size özel kampanyalarla   sekiz.com'da. Sevgililer gününe özel hediye önerileri   Sevgiliniz bir oyun fanatiğiyse ona PS3 ve PS4 için özel tasarım skin veya controlle ona bir sürpriz yapabilirsiniz. Telefonunu elinden düşürmeyenler için de özel tasarımların yer aldığı Iphone, Galaxy ve Note kapaklarıysa bakılmaya değer. Haber ile ilgili metin girin!.Haber ile ilgili metin girin!.Haber ile ilgili metin girin!.Haber ile ilgili metin girin!.Haber ile ilgili metin girin!.Haber ile ilgili metin girin!.
Yorumlar | 0
üye profil