Ses tonuyla O Ses Türkiye'yi salladı!

Ses tonuyla O Ses Türkiye'yi salladı!

O Ses Türkiye sahnesine çıkan İlham Nazarov, farklı ses tonuyla jüriyi etkiledi. Tüm jüri üyelerini döndürmeyi başaran yarışmacı, Ayrılık şarkısıyla sahneyi salladı.

O Ses Türkiye sahnesinde 'Ayrılık' isimli parçayı kendi yorumunu katarak seslendiren İlham Nazarov, tüm jüri üyelerini döndürmeyi başardı. Alışılmışın dışındaki yorumuyla dikkat çeken yarışmacının ses tonu, O Ses Türkiye izleyicilerinin de büyük beğenisini kazandı. O Ses Türkiye'nin tüm jüri üyelerini etkileyen İlham Nazarov, tercih yapma konusunda çok kararsız olduğunu dile getirdi. Sahneye çıkarken kafasında bir isim olduğunu ancak tercihi konusunda kararsız kaldığını söyleyen O Ses Türkiye yarışmacısı, Gökhan ve Hakan kardeşlerin takımına dahil oldu.

Ayrılık şarkısına getirdiği yorumla stüdyodaki ve ekranları başından O Ses Türkiye'yi takip eden izleyicileri etkileyen İlham Nazarov isimli yarışmacı, tüm jüri üyelerini döndürdü. Jüri üyelerinin uzun uğraşlarının ardından tercihini yapan İlham Nazarov, zorlu sürecin sonunda Gökhan Özoğuz ve Hakan Özoğuz'un takımına gitmeyi tercih etti.

Görüntülenme : 210 Yayınlanma Tarihi: 10/10/2016 15:34:26

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin