Ayrılığın arkasında başka biri mi var?

Müzik dünyasının en uzun ömürlü çiftlerinden olan Sertap Erener - Demir Demirkan ikilisi neden ayrıldı?

Yayınlanma Tarihi: 21.10.2014 15:00
Değiştirme Tarihi: 21.10.2014 15:00
Ayrılığın arkasında başka biri mi var?

Müzik dünyasının en uzun ömürlü çiftlerinden olan Sertap Erener - Demir Demirkan ikilisi neden ayrıldı?

Magazin dünyasında neler oluyor, merak ettiğiniz tüm gelişmeler anında acunn.com'da. Kim, kiminle, nerede, magazin dünyasında olup biten her şeyden haberdar olmak için acunn.com internet sayfasını ziyaret edin.

Bir süre önce ayrılıklarını duyuran Demir Demirkan - Sertap Erener çiftinin ayrılık haberi gündeme bomba gibi düştü. Ayrılığın arkasında Demir Demirkan'ın bodrumda tanıştığı reklamcı güzel ile aralarındaki ilişki olduğu iddia edildi.

Müzik dünyasının en başarılı çiftlerinden Sertab Erener ve Demir Demirkan’ın 18 yıllık ilişkilerini noktaladığı haberi, sevenlerini üzdü. Demirkan, ayrılığı önceki gece basın kuruluşlarına gönderdiği yazılı bir açıklamayla duyurdu. Ünlü müzisyenin “Eylül 2014’te Sertab ile olan 18 yıllık ilişkimizi sonlandırma kararı aldım. Bizi seven herkesin bunu anlayışla karşılayacağını biliyorum. Ayrıca bu süreçte de özel hayatlarımıza saygı duyulacağını ümit ediyorum” açıklamasının hemen ardından ihanet iddiaları gündeme geldi.
 

Yaz başından beri birlikteler
Demir Demirkan, geçen hafta Taksim’de genç bir kızla görüntülenmişti. Magazin kulislerinde dolaşan iddialara göre; objektifleri fark edince elleriyle yüzünü gizleyen o kız, Demirkan’ın geçen yıl Bodrum’da tanıştığı yeni sevgilisi. Demir Demirkan’ın reklam sektöründe çalışan İzmirli güzelle yaz başından bu yana birlikte olduğu, iki hafta önce de onu görmek için İzmir’e gittiği söyleniyor. Şarkıcının Instagram’da paylaştığı İzmir fotoğrafları da dedikoduları doğrular nitelikte.

Demir huzuru İzmir'de buldu
Sertab Erener Kurban Bayramı'nda Nil Karaibrahimgil'le birlikte yurtdışına çıkmış, Demir Demirkan ise sevgilisini görmek için İzmir'e gitmişti. Demirkan, İzmir'de çektiği fotoğrafları “Huzur” notuyla Instagram’da paylaştı.