Serenay Sarıkaya 'Bergen' ile ile kararını sosyal medyadan duyurdu

Çok uzun süre önce duyurusu yapılan 'Bergen' filmi, koronavirüs salgını nedeniyle çekilemiyordu. Filmde, Bergen'in hayatını canlandıracak olan Serenay Sarıkaya ise yaptığı açıklama ile projeden ayrıldığını duyurdu. Bergen rolü için bir başka ünlü oyuncunun ismi geçiyor.

Yayınlanma Tarihi: 27.05.2021 09:36
Değiştirme Tarihi: 27.05.2021 09:36
Serenay Sarıkaya 'Bergen' ile ile kararını sosyal medyadan duyurdu

Koronavirüs salgını nedeniyle çekimleri bir türlü başlamayan 'Bergen' filminde, Bergen'in hayatını canlandıracak olan Serenay Sarıkaya ile ilgili şok bir gelişme yaşadı. Ünlü oyuncu projeden ayrıldığını sosyal medya hesabından duyurdu.

‘Acıların kadını’ lakabıyla tanınan arabesk sanatçı Bergen’in hayatını konu alan ancak corona virüsü salgını nedeniyle çekimleri ertelenen filmle ilgili önemli gelişmeler yaşandı.

Haber ile ilgili metin girin!.

‘Bergen’ rolünü canlandırması planlanan Serenay Sarıkaya, çekim takviminin başka projelerine denk gelmesi nedeniyle ‘Bergen’ rolünü canlandırmayacağını açıkladı.

Sarıkaya, Instagram hesabından yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Sevgili arkadaşlar, iki buçuk seneyi aşkın zamandır heyecanla hazırlandığım ve hayata geçmesini beklediğim ‘Bergen’in hayatını konu alan film, defalarca kez pandemi ve farklı sebepler yüzünden ertelenmek zorunda kalmıştı.”

“Kısa bir süre önce tarafıma iletilmiş olan yeni çekim takvimi, önceden belirli olan iş takvimimle çakıştığı için ‘Bergen’ filminde olamayacağımızı yapımcılarımızla paylaşmıştım, sizlerle de paylaşmak istedim. Tüm ‘Bergen’ filmi ailesine bu yolculuklarında başarılar dilerim.”

Haber ile ilgili metin girin!.

DEMET EVGAR’IN İSMİ GEÇİYOR

Bu arada projenin yeni başrol oyuncusu için Demet Evgar’ın adı geçiyor. Evgar son olarak ‘Alev Alev’ dizisinde başrol olarak yer aldı.