Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
‘Artık utanıyorum’

‘Artık utanıyorum’

Sadri Şener, İbrahim Hacıosmanoğlu'nu eleştirdi, “Benim mahkemeye verilmem önemli değil. Ama insanlar, 'Nasıl böyle bir başkan buldunuz?' diye soruyor. Bana en çok bu dokunuyor, utanıyorum” diye konuştu

10.06.2014 05:48

Trabzon Camiası’nda Sadri Şener’in mahkemeye verilmesiyle başlayan büyük tartışma son sürat devam ediyor. Önceki gün İbrahim Hacıosmanoğlu, Şener ve Faruk Özak’ı sert sözlerle eleştirmişti. Başkana yanıt gecikmedi. Sadri Şener, FANATİK’e özel açıklamalarda bulundu. Şener, ilk olarak kendisi hakkında açılan davaya değindi. Eski başkan, “Benim mahkemeye verilmem hiç önemli değil. Bizim verdiğimiz menacerlik paralarının, tüm giderlerin makbuzu, sözleşmesi var. Zaten bir endişem de yok. Ama yolda insanlar bana, ‘Nasıl böyle bir başkan buldunuz?’ diye soruyor. En çok bana bu dokunuyor. Artık utanıyorum” ifadelerini kullandı.

‘Endişesi yoksa seçime gitsin’İbrahim Hacıosmanoğlu’nun, “1490 imza toplanırsa seçime giderim” sözlerine de yanıt veren Şener, “Madem camiada bu kadar büyük bir rahatsızlık var. Herhalde bu kadar imza toplanır ve kongreye gidilir. Şimdi kimse bana aday olup olmayacağımı da sormasın. Ben o defteri kapattım” dedi. Sadri Şener, İbrahim Hacıosmanoğlu’nun Faruk Özak’ı eleştirmesiyle ilgili olarak ise, “Sayın Özak bu kulüpte yöneticilik, başkanlık yaptı. Trabzon’dan vekil seçildi, bakan oldu. Ciddi hizmetlerde bulundu. Faruk Özak’ı eleştirmek için en azından onun kadar bu yollardan geçmek, yaptıklarının birazını yapmış olmak lazım. Hacıosmanoğlu’na son tavsiyem, ısrar etmesin. Madem endişesi yok, kongreye gitsin” ifadelerini kullandı. 
Yorumlar | 0
üye profil