Hiçbir yere gitmiyorum

Hiçbir yere gitmiyorum

Adı Avrupa'nın devleriyle anılan, düşük ücreti nedeniyle takımda mutsuz olduğu iddia edilen Semih Kaya spekülasyonlara son noktayı koydu: Galatasaray'da simge olmak istiyorum, hiçbir yere gitmiyorum

Galatasaray’da son haftalara damga vuran isim, hem performansıyla hem de Beşiktaş derbisindeki korner uyarısıyla Semih Kaya oldu. Mourinho bile Chelsea maçından önce hareketi nedeniyle gidip Semih’i bizzat tebrik etti. Şampiyonlar Ligi’ndeki formuyla da Manchester United, Napoli gibi Avrupa’nın devlerinin dikkatini çekti. Genç yıldız hakkında son dönemde, “Kadroya giremeyenler bile benden fazla kazanıyor” serzenişinde bulunduğu ve mutsuz olduğu iddiaları da gündeme gelmişti. Ancak Semih Kaya, tüm bu spekülasyonlara son noktayı koydu.

‘Kovmazlarsa, gitmem!’  

Yakın çevresiyle yaptığı sohbetlerde, “Böyle Avrupa’nın büyük, önemli takımlarının benimle ilgilenmesi gerçekten çok gurur verici. Ancak ben Galatasaray’da simge olmak istiyorum. Adımı kulüp tarihine yazdırmak en büyük hedefim. Burada çok mutluyum. Beni Galatasaray’dan göndermedikleri sürece, hiçbir takıma gitmem” ifadelerini kullandığı öğrenildi.     

Görüntülenme : 106 Güncelleme Tarihi: 01/03/2014 04:19:32
Yayınlanma Tarihi: 01/03/2014 04:31:07

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin