Festivali salladılar

Şov ve magazin dünyasının ünlü isimleri Selena Gomez, Kendall ve Kyle Jenner bir süredir oldukça yakın arkadaşlar.

Yayınlanma Tarihi: 12.04.2014 11:45
Değiştirme Tarihi: 12.04.2014 11:56
Festivali salladılar
ACUNN.COM / DIŞ HABERŞov ve magazin dünyasının ünlü isimleri Selena Gomez, Kendall ve Kyle Jenner bir süredir oldukça yakın arkadaşlar.

İlk olarak Sean ‘’Diddy’’ Combs’un oğlunun 16. yaş gününde beraber görülen üçlü bu kez de Coachella Valley Müzik ve Sanat Festivaline girerken görüntülendiler.

Ana sahnelerde Lorde, Pharell Williams, Beck, Lana Del Rey, Disclosure, Outkast ve Fatboy Slim gibi grupların yer aldığı festival, 11-13 Nisan ve 18-20 Nisan olmak üzere önümüzdeki 2 hafta sonu boyunca devam edecek

selena gomez
Üçü de kısa şortlar giymeyi tercih eden ünlü kızlar, şapka, taşlı kemerler, kovboy çizmeleri ve kolyelerden oluşan aksesuarlarıyla spor bir görüntü çizdiler.

Ünlü kızlara kalabalık bir grup eşlik etti. Aralarında Jordyn Woods’un da bulunduğu kız arkadaşları ve korumaları gibi görünen sarışın bir adamın da olduğu ekip polo sahasında hep beraber yürüdü.

TMZ’de çıkan haberlere göre Selena Gomez geçen ay menajerliğini yapan annesi Mandy ve üvey babası Brian Teefey’i işten çıkardı. Haber kaynaklarına göre Gomez artık sevgilisi Justin Bieber’in menajeri gibi daha profesyonel ve tecrübeli bir menajerle çalışmak istiyor.