Selçuk Yöntem'in dolandırılmasıyla ilgili yeni gelişme

Selçuk Yöntem'in dolandırılmasıyla ilgili yeni gelişme
Yayınlanma Tarihi: 12.03.2019 13:17 | Değiştirme Tarihi: 12.03.2019 13:17

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde ünlü oyuncu Selçuk Yöntem'i 350 bin TL dolandırılan emlakçı Yasemin T. ile ilgili polis soruşturması tamamlandı. Yasemin T. Girne Kaza Mahkemesi'ne çıkarıldı. Mahkeme, Yasemin T'nin tutuklu yargılanmasına hükmetti.

Mahkemeye bilgi veren polis, Yasemin T.'nin, Selçuk Yöntem'den başka bir kişiyi de dolandırdığını söyledi. Polis'in verdiği bilgiye göre Yasemin T., iki olayda 650 bin TL dolandırıcılık yaptı. Polis, zanlının kaçma ihtimali olduğunu belirterek, tutuklu yargılanmasını talep etti. Mahkeme de, Yasemin T.'nin tutuklu yargılanmasına karar verdi. 

OLAY NASIL OLMUŞTU

Ünlü oyuncu Yöntem, Girne Polis Müdürlüğü'ne giderek, Yasemin T. adlı emlakçı tarafından dolandırıldığını iddia ederek şikayette bulunmuştu. Yöntem, polise verdiği ifadesinde, Yasemin T.'ye Girne'de alınacak bir ev için 350 bin TL gönderdiğini ancak evin alınmadığını, paranın da kendisine iade edilmediğini belirtmişti. Yöntem'in suç duyurusu üzerine Yasemin T., Girne'de gözaltına alınmıştı. Yasemin T. tefecilere olan borcu nedeni ile parayı aldığını söylemişti. 

Yöntem'in olayının patlak vermesinden sonra bir iş insanı da Yasemin T tarafından dolandırıldığı iddiasıyla polise başvurmuştu.

Kaynak: DHA

Şoke eden olay! Gizli bölmedeki 2 milyonluk altın ve para çalındı

Aydın'ın Kuşadası ilçesindeki bir evin yatak odasındaki gizli bölmeden yaklaşık 2 milyon lira tutarında altın ve para çalındı. Hırsızlıkla ilgili soruşturma başlatıldı.

TUS birincisi Kurtuluş Öz kimdir, kaç puan aldı?

TUS birincisi dün açıklandı. Tıpta Uzmanlık Sınavı’nın birincisi Kurtuluş Öz oldu. Peki, Kurtuluş Öz kimdir, kaç yaşındadır ve nerelidir? Kurtuluş Öz TUS’ta kaç puan aldı? İşte cevabı…

Kilosu altınla yarışan künar için 40 metre yükseklikte çalışıyorlar

Aydın'ın Koçarlı ilçesinde çam fıstığından elde edilen künar, kilosu 250 TL'den alıcı buluyor. Gram altınla yarışan künarı toplamak için 40 metre yüksekliğe çıkan işçiler, adeta ölüme meydan okuyor.

Abidin Dino ve eşi Güzin Dino kimdir?

Abidin Dino 23 mart 2019’da Google tarafından doodle yapıldı. Peki, Abidin Dino kimdir, neden TT oldu? Abidin Dino kimdir, nerelidir? Sorusunun cevabını haberimizde bulabilirsiniz. Ayrıca Abidin Dino’nun eşi Güzin Dino kimdir? Sorusunun cevabını da sizin için araştırdık.