Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Selçuk'tan Fenerbahçe itirafı

Selçuk'tan Fenerbahçe itirafı

Galatasaray'ın kaptanı Selçuk, “Şampiyonlar Ligi'ne ikincinin direkt katılacağını bilmek, biraz dezavantajdı. Ben ve arkadaşlarımda '2. bitirsek bile Devler Ligi'ne gideceğiz' psikolojisi olmuş olabilir” dedi

13.06.2014 10:15

Sezonun yorgunluğunu Çeşme tatiliyle atan Galatasaray’ın kaptanı Selçuk İnan, Sarı-Kırmızılı kulüpteki kariyerini GSTV’ye değerlendirdi.“Benim hayalim Galatasaray’da oynamaktı” diyen tecrübeli futbolcu, “Bazen geceleri heyecandan uyuyamıyorum. Bu benim istediğim bir hayattı. İstediğim hayatı yaşadığım için, Allah bunları bana yaşattığı için şükrediyorum” ifadesini kullandı.

‘4. yıldızın yeri başka’3 senede 5 kupa kazanmanın kolay olmadığını hatırlatan Selçuk, “Bu biraz da şanstır. Şimdiki hedeflerim çok daha fazla. Avrupa’da kupa kaldırmak istiyorum. Ama bu seneki 4. yıldızın bundan sonraki yaşantımda çok ayrı bir yeri olacak. Öncelikli hedefim bu sene 4. yıldızı takmak” diye konuştu. ‘Bir Real Madrid değiliz’Kaptan, Şampiyonlar Ligi’nde gruptan çıkmak gibi gerçekçi bir hedef koyduklarını vurgularken, “Tamam iyi bir takımız, iyi oyunculardan kuruluyuz ama gerçeği de görmek gerekiyor. Real Madrid, Barcelona, Bayern Münih ve Manchester United’la yarışabilmek için süreklilik ve tecrübe gerekiyor. Bu saydığımız takımlar hemen 2 sene gruplardan çıkarak şampiyon olmuyorlar. Önce bunun farkına varmalıyız” yorumunu yaptı. ‘2 kupa kötü olmasa gerek’Ligde kaçan şampiyonluğu da analiz eden Selçuk İnan, “Şampyonlar Ligi’ne ikincinin direkt katılacağını bilmek biraz avantaj, biraz dezavantajdı. ‘2. bitirsek bile Şampiyonlar Ligi’ne gideceğiz’ psikolojisi olmuş olabilir takım arkadaşlarımda ve bende. Ama hem Devler Ligi’ne direkt katılmak hem Türkiye Kupası’nı hem de Süper Kupa’yı kazanmak kötü olmasa gerek. Yine de şampiyonluğu kaçırdığımız için üzgünüz” açıklamasını yaptı. (Fanatik)
Yorumlar | 0
üye profil