'Seedorf'a zaman verilmeli'

"Seedorf'a zaman verilmeli"

Milli takımlar Futbol Direktörü Fatih Terim İtalyan basınına eski takımı Milan'ı değerlendirdi. Teknik Direktör Clarence Seedorf'a zaman verilmesi gerektiğini ifade eden Terim Balotelli'den de övgüyle bahsetti.

Milli takımlar Futbol Direktörü Fatih Terim İtalyan basınına eski takımı Milan'ı değerlendirdi. Teknik Direktör Clarence Seedorf'a zaman verilmesi gerektiğini ifade eden Terim Balotelli'den de övgüyle bahsetti.Fatih Terim'den Seedorf'a destek... Gazzetta Dello Sport'a konuşan Milli Takımlar Futbol Direktörü Fatih Terim bir dönem teknik direktörlüğünü yaptığı  Milan’la ilgili değerlendirmelerde bulundu. Yaklaşık bir ay önce Milan'ın başına getirilen Clarence Seedorf'un doğru tercih olduğunu savunan Terim," Seedorf büyük düşünen,vizyonu olan bir teknik adam" ifadelerini kullandı.Seedorf'un daha ofansif bir takım kurmak için çalıştığını ifade eden Terim,"Seedorf 6 hücum oyuncusunu aynı anda oynatmanın hayalini kuruyor. Ben de Milan’dayken, Contra, Serginho, Rui Costa, Inzaghi ve Shevchenko'ya ilk 11'de şans verdiğim için eleştirilmiştim" dedi.Seedorf'a zaman verilmesi gerektiğini ifade eden Fatih Terim," Milan yönetimi sabırlı olmalı. Genç ve hedefleri olan bir teknik adamı göreve getirdiler" diye konuştu.

"BALOTELLI'YE SAHİP ÇIKILMALI"Milan'da, Andrea Poli ve Taarabt'ı çok beğendiğini vurgulayan Fatih Terim Balotelli için ise ayrı bir parantez açtı. İtalyan oyuncunun yeteneklerine dikkat çeken Terim," Futbol dünyasında çok nadir bulunan özelliklere sahip bir oyuncu. Hırçın ve agresif gözükebilir ama daha 23 yaşında. Bu tür oyunculara sahip çıkmanız gerekir" ifadelerini kullandı.Şampiyonlar ligi 2. Turu ilk maçında mılan sahasında atletıco madrıd'e 1-0 mağlup olmuştu. İtalyan temsilcisinin rövanşı çevirebileceğini belirten terim balotelli'nin performansının belirleyici olacağını sözlerine ekledi.
Görüntülenme : 1344 Güncelleme Tarihi: 27/02/2014 17:27:29
Yayınlanma Tarihi: 27/02/2014 17:39:10

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin